Oyun oynayarak e pin kazandıran site önerisi

Meraun

Centipat
Daha fazla  
İnternette dolaşırken böyle siteleri görüyorum yok bu görevi yaparsan şu kadar puan kazanırsın o puanlada e pin alabilirsin diye. Böyle siteler güvenilir mi ve ayrıca bildiğiniz böyle güvenilir bir site ya da uygulama varsa yazabilir misiniz?

İnternette dolaşırken böyle siteleri görüyorum yok bu görevi yaparsan şu kadar puan kazanırsın o puanlada e pin alabilirsin diye. Böyle siteler güvenilir mi ve ayrıca bildiğiniz böyle güvenilir bir site ya da uygulama varsa yazabilir misiniz?
Buff var 1 tane Steam Cüzdan kodu almıştım hocam. Fakat Premium üyelik olmadan kasmak zor haberiniz olsun.

Bende merak ettim şimdi. Nasıl kasılıyor kısaca anlatabilir misiniz?
Oyun oynarken aldığınız kill başına ve görevlere puan veriyor. Mesela şu maç 20 kill'de bitir. Toplam 11 round kazanın gibi şeyler. Bu puanlar biriktikçe marketten kod alabiliyorsunuz. Premium üyeler daha ucuz puana ve Premium üyeliğe özel ürünleri alabiliyorlar. Olay tamamen bu. Ben bir kaç ay kullandım ve Steam cüzdan kodu ve Amazon Kodu almıştım. (Türkiyede çalışmıyormuş boşa gitti.)

Oyun oynarken aldığınız kill başına ve görevlere puan veriyor. Mesela şu maç 20 Kill'de bitir. Toplam 11 round kazanın gibi şeyler. Bu puanlar biriktikçe marketten kod alabiliyorsunuz. Premium üyeler daha ucuz puana ve Premium üyeliğe özel ürünleri alabiliyorlar. Olay tamamen bu. Ben birkaç ay kullandım ve Steam cüzdan kodu ve Amazon kodu almıştım. (Türkiye'de çalışmıyormuş boşa gitti.)

Uğraşmaya gerek yok o zaman. Yine de teşekkürler anlattığınız için.

Evet hocam Premium üyelik olmadan bir şeye yaramıyor tamamen reklam kampanyası gibi bir şey. Ben işsiz gibi uğraşırım diyorsanız deneyebilirsiniz. Stokların aynı anda tükenmesi bile çıldırtıyor.

Cevaplarınız için teşekkürler hocam, başka bildiğiniz böyle güvenilir yerler var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı