Oyun Portal videoları bozdu mu?

Oyun portal bozdu mu?

• Bozmadı.

Oy: 13 33,3%
  • Bozdu.

Oy: 26 66,7%

• Oy verenlerin toplamı
    39

Guevara

Hectopat
Daha fazla  
Evet yani sorum bu kadar Oyun Portal'ın videolarını uzun bir süre sonra izledim ve çok yapmacık davranıyor çocuk kanalı gibi yani eskiden yemeğimi yiyip eğlenerek izliyordum şimdi ise dayanılacak gibi değil Sarp Atilla da aynı şekilde rodinya bıraktığı için fazla bilmiyorum ama mesela hala cem abiyi izleyebiliyorum sıkmıyor yani çocuk gibi değil davranışları doğal davranışları Oyun Portal çok bozmuş. Siz katılıyor musunuz? Mesela garbarius oynarken samimi davranıyor kendi doğal saçma saçma şeyleri abartmıyor yani ama Oyun Portal en ufak şeyde "uhaaa auğu yağğ" gibi şeyler diyor. 2019'dan 2022ye kadar bu kadar bozmuş olamaz.

Evet yani sorum bu kadar Oyun Portal'ın videolarını uzun bir süre sonra izledim ve çok yapmacık davranıyor çocuk kanalı gibi yani eskiden yemeğimi yiyip eğlenerek izliyordum şimdi ise dayanılacak gibi değil Sarp Atilla da aynı şekilde rodinya bıraktığı için fazla bilmiyorum ama mesela hala cem abiyi izleyebiliyorum sıkmıyor yani çocuk gibi değil davranışları doğal davranışları Oyun Portal çok bozmuş. Siz katılıyor musunuz? Mesela garbarius oynarken samimi davranıyor kendi doğal saçma saçma şeyleri abartmıyor yani ama Oyun Portal en ufak şeyde "uhaaa auğu yağğ" gibi şeyler diyor. 2019'dan 2022ye kadar bu kadar bozmuş olamaz.
Eskiler eskiden güzeldi. 2014-2015'de çok izlerdim. Şuan Easter gamers TV izliyorum od önemden tek.

Eskisi gibi olsa güzel olurdu falan diyoruz lâkin, bir nebzede olsa değişmeleri gerekiyor. Değişmezsen ve hep aynı ilerlersen bir süre sonra geride kalırsın.

Evet yani sorum bu kadar Oyun Portal'ın videolarını uzun bir süre sonra izledim ve çok yapmacık davranıyor çocuk kanalı gibi yani eskiden yemeğimi yiyip eğlenerek izliyordum şimdi ise dayanılacak gibi değil sarp atilla da aynı şekilde rodinya bıraktığı için fazla bilmiyorum ama mesela hala cem abiyi izleyebiliyorum sıkmıyor yani çocuk gibi değil davranışları doğal davranışları Oyun Portal çok bozmuş. Siz katılıyor musunuz? Mesela garbarius oynarken samimi davranıyor kendi doğal saçma saçma şeyleri abartmıyor yani ama Oyun Portal en ufak şeyde "uhaaa auğu yağğ" gibi şeyler diyor. 2019'dan 2022ye kadar bu kadar bozmuş olamaz.

Küçükeb izlerdim çok iyi Minecraft videoları çekiyordu eğlenceliydi. Ne zaman Minecraft'ı bıraktı o zaman bozdu bence.

2016'da ben de çok izlerdim, hayır günümüzde bozmadı bozalı 3-4 sene oldu. Günümüzde eski kanalı sattı, shitpost oldu, yeni kanal açtı onda içerik çekiyor.

Hani samimi hala da kaliteyi fazla arttırdı. Abone ol vs. aşırı düşük animasyonlar, o arka planlar falan. MSI introsu ile girdiği, 1 gram editlenmeyen o videoları özletti.

Yeni konular

Geri
Yukarı