Oyun satın alımında gerçek düşüncelerim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mesela burada 10.000 TL'ye sistem toplamak fazla değil mi ? 1278 Dolara denk geliyor. Burada sistem toplamak daha mı ucuz diyeceksiniz ?

Emoji atmak serbest diye biliyordum sosyal de. Sen de beni sinirlendiriyorsun.
Komik gördüğün bir şey varsa söyle ben de güleyim.
2 - Oyunlar Türkiye'de veya ekonomik anlamda kötü ülkelerde özel fiyatlandırmaya girer ürünlerin herhangi bir masrafı olmadığı için indirim olmasıda satışı etkilemez. Donanım parçaları ise belli bir maliyet ile yapıldığı için özel fiyatlandırma mümkün değildir.

Crack mevzusunda bir hırsız var o da oyunların korumalarını kırıp paylaşan kişi ve gruplar. Başka kişilere hırsız demek haddi aşmaktır.
Çalıntı ürün kullananlara bunun yanlış olduğunu söylemek haddi aşmaktır, pekala. İyi forumlar.

Komik gördüğün bir şey varsa söyle ben de güleyim.
2 - Oyunlar Türkiye'de veya ekonomik anlamda kötü ülkelerde özel fiyatlandırmaya girer ürünlerin herhangi bir masrafı olmadığı için indirim olmasıda satışı etkilemez. Donanım parçaları ise belli bir maliyet ile yapıldığı için özel fiyatlandırma mümkün değildir.
Tamam dostum, konuyu kapatalım. Burada oyunlar Amerika'dan daha ucuz. (!)

Bir şey soracağım. Bu başlık ilerde birisi neden korsan derse "Bana ne abi? Bak ben taa ne zaman itiraf etmişim!" başlığı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı