Çözüldü Oyun sildikten sonra SSD'de boş alanın artmaması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SleenzyY

Hectopat
Daha fazla  
Hepinize merhabalar. Bilgisayarda GTA 5 yüklüydü ve 190GB boş yerim vardı. Oyunu sildim. Ardından Forza yüklemeye başladım fakat daha yükleme tamamlanmadan 190GB yerim kaldı. GTA 5'in dosyaları tam olarak silinmedi diye düşünüyorum. Ne yapmalıyım?

Hepinize merhabalar. Bilgisayarda GTA 5 yüklüydü ve 190GB boş yerim vardı. Oyunu sildim. Ardından Forza yüklemeye başladım fakat daha yükleme tamamlanmadan 190GB yerim kaldı. GTA 5'in dosyaları tam olarak silinmedi diye düşünüyorum. Ne yapmalıyım?

Sildikten sonra PC yeniden başlattın mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA5'i sildikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatsaydınız boşalan kısmın değeri yansıyacak idi.

Kendi yazdığım temizlik BAT dosyasını kullanın, işletim sisteminizi baştan aşağıya arındırır. Ne kadar çöp yığınları ve kalıntıları varsa temizler ve performansı arttırır. Geri bildirim yapmayı unutmayınız. İndirilen Dosya'ya, sağtık yaparak yönetici olarak çalıştırınız. İşlemlerin bitmesini bekleyiniz.
Gst | genel sistem temizlik dosyası: GST.bat

Yeni konular

Geri
Yukarı