Oyun tavsiye eder misiniz?

Microsoft Flight Simulator 2020 yanına da Logitech joystick alıyorsun, gözlüğü takıyorsun, arkana yaslanıyorsun bir de kahve seviyorsan bak keyfi gör.

Merhaba arkadaşlar. Kendime uzun süre uğraşarak güzel denilebilecek bir bilgisayar topladım. Bilgisayar aldığım halde güzel bir oyun bulamıyorum.
Şu anda COVİD-19 a kapılmış bir şekilde evde otururken canım sıkılıyor bu yüzden sizden yardım istiyorum.
Güzel bir sisteme yeni kavuştuğum için hikaye oyunu tecrübem pek yok açıkçası fakat şu an Tomb Raider 2013'ü oynuyorum ve kesinlikle tavsiye ederim. Steam fiyatı 35 TL. Bu oyunu bitirince Rise of The Tomb Raider ve Shadow of The Tomb Raider almayı da düşünüyorum.

Güzel bir sisteme yeni kavuştuğum için hikaye oyunu tecrübem pek yok açıkçası fakat şu an Tomb Raider 2013'ü oynuyorum ve kesinlikle tavsiye ederim. Steam fiyatı 35 TL. Bu oyunu bitirince Rise of The Tomb Raider ve Shadow of The Tomb Raider almayı da düşünüyorum.
Bende daha yeni kavuştum ALLAH a şükür. Discord verirsen birlikte oynayabiliriz.

Metal Gear Solid V. Çoğu kişi hikayesi yarım diyor fakat bence çok güzel bir oyun.
Güzel ama hikayesi yarım. Bunun söyleyen kişiler ile alakası yok. Kojima ile Konami anlaşmazlığı yüzünden oyun yarım kaldı.

Geri
Yukarı