Oyun tavsiyesi

Witcher 1 artık oynanmaz hocam.
Evet oynanış bakımından gerçekten çöp bir oyun olsa da hikaye bakımından çok zengin bir oyun. Seri bende 3-1-2 diye gider katlanabilirlik olarak. Kişi eğer dert etmiyorum diyorsa hikayesi için 1'i mutlaka oynamalı diye düşünüyorum.

Evet oynanış bakımından gerçekten çöp bir oyun olsa da hikaye bakımından çok zengin bir oyun. Seri bende 3-1-2 diye gider katlanabilirlik olarak. Kişi eğer dert etmiyorum diyorsa hikayesi için 1'i mutlaka oynamalı diye düşünüyorum.

3'ü zar zor bitirmeye çalışan biriyim (sevmediğim anlamına gelmez ben hikayeli oyun oynamayan birisiyim sadece) 1 ve 2'yi 10.dakikalarında iade ettim dayanamadım oyun oynarken işkence çektim hikayelerini YouTube'den izledim arkadaşa da önerim bu.

• COD Advanced Warfare'ye kadar olan oyunlar (Black Ops öneririm)
  • Far Cry serisi (3 ve Primal öneririm)
  • Life is Strange 1-2, Before the Storm
  • Fahrenheit
  • Detroit: Become Human
  • Beyond Two Souls
  • TWD serisi
  • Metro serisi (Exodus'tan önce ilk iki oyunu da oynamanızı öneririm hikayeyi anlamak için)
  • Dying Light (Bu oyun getir götür oyunudur ama hikayesi sağlamdır)

Dostlar selam, oynayacak oyun tavsiyesi arıyorum. Yakın zamanda iki seri bitirdim. GTA'nın 4 hariç bütün oyunları ve CoD MW serisiydi. GTA IV'e başlamıştım ama atmosfer fazla kasvetli olduğu için devam etmedim, şehir çok sıkıcıydı ve yapılabilecek aktivite yoktu, çoğu görev de birbirini tekrar eden onu takip et bunu takip et sonra öldür görevleriydi. Sizden güzel grafikli ve hikayeli oyun tavsiyeleri istiyorum. Aklımda Metro Exodus, Fallout 4, Witcher 3, RE 2 remake ve R2 7 Biohazard, BF1 BF5, CoD WWII gibi oyunlar var. 2015'den sonra çıkmış çoğu AAA oyunu oynamadım. Fazla sürrealistik evrenlerde geçen oyunlar olmasa iyi olur :)
Titanfall 2 oynamanı şiddetle tavsiye ederim. Hikayesi epey iyi ve grafikleri harikulade. RDR 2 tavsiye edecektim ama anladığım kadarıyla yavaş akan oyunları sevmiyorsun.

• COD Advanced Warfare'ye kadar olan oyunlar (Black Ops öneririm)
  • Far Cry serisi (3 ve Primal öneririm)
  • Life is Strange 1-2, Before the Storm
  • Fahrenheit
  • Detroit: Become Human
  • Beyond Two Souls
  • TWD serisi
  • Metro serisi (Exodus'tan önce ilk iki oyunu da oynamanızı öneririm hikayeyi anlamak için)
  • Dying Light (Bu oyun getir götür oyunudur ama hikayesi sağlamdır)
Metro'yu unutmuşum tam bir baş yapıttı. Hem hikayesi hem grafikleri hem de o özgün mekanikleriyle mükemmeldi.

BF5 fazla tavsiye etmem, 1 daha iyidir hem Multiplayer hem de Singleplayer açısından.
Oynamadıysanız Metro 2033 ve Metro Last Light bitirin. Exodus'un hikayesini daha iyi anlarsınız ve ikisi de güzel oyunlardır.
COD WWII fena değildir, ama serideki en iyi 2.Dünya Savaşı oyunları 2 ve World at War'dır.
Ori and the Will of Wisps de alabilirsiniz, kendim deneyimlemedim fakat güzel olduğu söyleniyor. Bitirince devam oyununu da oynayabilirsiniz.
Titanfall 2 alabilirsiniz. Single ve multiplayer ikisi de güzel ve gayet de eğlenceli.
S.T.A.L.K.E.R. serisine de başlayabilirsiniz fakat oyunun motoru biraz sıkıntılı.

Yeni konular

Geri
Yukarı