Oyun tavsiyesi

Among Us. En son baktığımda 6 liraydı ama veremem diyorsanız emülatör PUBG Mobile oyanayın en azından adaletli, rakipte emülatör oluyor.

Bi moderatör sana "minecraft korsan indirmek suçtur" demiş. Kesin hatırlamamamla birlikte oyunun yapımcısının oyunu korsan oynamanın sorun olmadığını söylediğini hatırlıyorum. Ve ayrıca oyunun communitysinin azımsanmayacak bir kesimi oyunu korsan oynuyor. Ayrıca Türkiye'nin en büyük Türkiye serverı bile zaten korsan versiyona açık ve 17.000 kişi gördüğümü hatırlıyorum.

Arkadaşlar bana birlikte oynanabilecek kaliteli ücretsiz oyun lazım tavsiye edebilir misiniz?
Bi moderatör sana "minecraft korsan indirmek suçtur" demiş. Kesin hatırlamamamla birlikte oyunun yapımcısının oyunu korsan oynamanın sorun olmadığını söylediğini hatırlıyorum. Ve ayrıca oyunun communitysinin azımsanmayacak bir kesimi oyunu korsan oynuyor. Ayrıca Türkiye'nin en büyük Türkiye serverı bile zaten korsan versiyona açık ve 17.000 kişi gördüğümü hatırlıyorum.

Çok sağol kardeşim.
Bu arada bazı siteler sıkıntılı değil. Onlardan premium hesap alarak orijinal hesap isteyen sunuculara girebilirsin. Hypixel'in 60000 kişisi olduğunu hatırlıyorum. 5 10 liraya hesap veren siteler olmasa aynı oyuncu sayısına sahip olmazdı bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı