Oyun tavsiyesi

Weritoze

Decapat
Merhabalar. Uzun zamandır oyun oynayan biri olarak nadiren düştüğüm oyun kıtlığı dönemine girmiş bulunmaktayım, hemen hemen her türden oyun önerisi alabilirim ancak çok bilinmedik olmaması (çünkü büyük ihtimalle oynamışımdır) ve Online, CO-OP odaklı yapıya sahip olmaması lazım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 gün önce children of morta aldım. Bu tarz seversen Darkest Dungeon'la beraber tavsiyemdir. Bunun dışında Epic'in verdiği Batman serisinden Arkham Knight'i bitirdim. İyidir. Arkham City de çok tavsiye edilenler arasında. Son olarak da tell me why. Şu an için aklıma gelenler bunlar.

Destiny oynadınız mı?

Evet aşırı sarmadı maalesef.
2 gün önce children of morta aldım. Bu tarz seversen Darkest Dungeon'la beraber tavsiyemdir. Bunun dışında Epic'in verdiği Batman serisinden Arkham Knight'i bitirdim. İyidir. Arkham City de çok tavsiye edilenler arasında. Son olarak da tell me why. Şu an için aklıma gelenler bunlar.

Children of Morta'yı gözümden kaçırmıştım teşekkürler. Arkham serisini önceden bitirmiştim. Tell Me Why'a da bakabilirim sağ olun.

-Torchlight 2
-Lost planet.
-Sniper Elite 4
-Blashpemous
-Gears serisi.
-L. A. Noire.
-State of Decay 2
-Hollow Knight
-Diablo 3
-Remnants from the ashes.
-Lords of the fallen.
-Plague tale: Innocence.
-Unto the end.
-Child of light.
-Sea of solitude.
-Deus ex serisi.

Bular bir nebze underrated oyunlar. Hepsi de güzel oyunlar cidden.

Bu oyun nasıl hocam? Yorumları oldukça kötüydü ve almaktan vazgeçmiştim, sizce alayım mı?

Hocam 9 TL zaten. Souls-like seviyorsanız alın derim. Combatı ve bossları çok tok ve iyiler. Sadece şu kamera sallanma olayı ve oyunun loot sistemi biraz eksi oyunda. Ama oynanmayacak kadar kötü değil. Oynanışını izleyip değerlendirin kendiniz.

Geri
Yukarı