Oyun tavsiyesi

Half-Life oynamadıysanız oynayın. Şu belgeselle beraber seri efsane zevk verdi bana. Hikayesini anlayınca daha bir güzel oluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Half-Life 1'in gıcık oyun şeyinden oynamadım izledim ama 2'yi hiç oynamadım. Diğer oyunlara da bakarım kralıdır FPS aleminin.

Half-Life 1'in gıcık oyun şeyinden oynamadım izledim ama 2'yi hiç oynamadım. Diğer oyunlara da bakarım kralıdır FPS aleminin.
Half-Life serisini çoğu oyuncu klasik diye oynamıyor. İlk oyunun grafikleri de kötü olduğundan pek ilgi çekmiyor. Belgeseli izledikten sonra eminim oynayasınız gelecektir :)

Mount and Blade Warband'ı osmanlı modu v2.5 ile kesinlikle öneririm yüzlerce saat başından kalkmadığım bir efsanedir? Bannerlord'ta iyidir ancak Warband'ın verdiği keyfi alamadım o yüzden Warband öneriyorum.

Half Life yerine Black Mesa tercih edilebilir. Kötü grafiklerinden dolayı oynamak istemeyen olursa hak veririm.
Hikaye tarafında bazı kısımları değiştirilmiş ve kaldırılmış diye duydum fakat ana tema korunduğundan tercih edilebilir evet. Grafik ve oynanış olarak kesinlikle Half-Life 1'in yerine oynanabilir.

Half-Life serisini çoğu oyuncu klasik diye oynamıyor. İlk oyunun grafikleri de kötü olduğundan pek ilgi çekmiyor. Belgeseli izledikten sonra eminim oynayasınız gelecektir :)

Grafik o kadar önemli değil de oynarken yarım saat bekletmesi mi dersin, havadan uçan garip yaratıklar mı dersin, bayağı tilt bir oyun. Hugoladan izledim :)

Grafik o kadar önemli değil de oynarken yarım saat bekletmesi mi dersin, havadan uçan garip yaratıklar mı dersin, bayağı tilt bir oyun. Hugoladan izledim :)
Şu yaratığı öldürmeyi yaklaşık 1 saat sonunda ancak başarabildim. Gerçekten tilt edebiliyor bazen.

1624303690099.png

Yeni konular

Geri
Yukarı