Oyun tavsiyesi

Daha fazla  
Selam, Oynadığım sevdiğim oyunları listeleyiceğim ve oynadığım oyunlara göre oyun önerirseniz sevinirim.

1- Ets 2
Not: Araba Modları ile oynuyorum ve çoğunlukla oynarım.

2- Roblox
Not: Nadir olarak oynuyorum.

3- Forza Horizon 4
Not: Bi süre sonra sıkıldım daha oynamıyorum. Fakat Sevdiğim bir oyun.

4- Fall Guys
Not: Çok Çok Nadiren oynuyorum.

5- Among us
Not: Çok nadir ve Arkadaş olunca oynuyorum.

Ekipmanlarım: Direksiyon 900 derece - Xbox Gamepad

Son olarak:
Oynadığım oyunlara göre oyun önerisi yapabilecek var mı?

ETS2 'nin multiplayer versiyonu olan TruckersMP'yi denemenizi tavsiye ederim, onun dışında DIRT 4 gibi oyunlar belki ilginizi çekebilir.

The bus öneririm gayet iyi bir oyun eğer farklı tarzlar denemek isterseniz de Assassin's Creed Odyssey öneririm şu an Epic Games'de 67 TL'ye alınabiliyor.

RPG oyunları oynuyorsanız eğer Bannerlord öneririm. Ancak erken erişimde olduğu için bazı sorunları var ve biraz pahalı.

Maalesef ki Paralı oyun alamıyorum hep korsan oynamaktayım Ets 2 ve fall guys orjinal sadece.

ETS2 'nin multiplayer versiyonu olan TruckersMP'yi denemenizi tavsiye ederim, onun dışında DIRT 4 gibi oyunlar belki ilginizi çekebilir.
Evet denedim MP güzel, Dirt 4 denedim ama beğenemedim.

NFS oynayabilirsin Forza benzeri gelebilir ama
NFS Çok Oynadım hatta neredeyse tüm oyunlarını oynadım.

The bus öneririm gayet iyi bir oyun eğer farklı tarzlar denemek isterseniz de Assassin's Creed Odyssey öneririm şu an Epic Games'de 67 TL'ye alınabiliyor.
Otobüs oyunları denemedim olabilir bakarım.
RPG oyunları oynuyorsanız eğer Bannerlord öneririm. Ancak erken erişimde olduğu için bazı sorunları var ve biraz pahalı.
Hiç oynamadım bilmiyorum.
Değişik tarzda oyun istiyorsan bende Dishonored gibi bir oyun öneririm Hitman tarzlı
Aksiyon oyunu çok sevmem Filmlerde güzel ama oyunlarda Sevmem.

Cevaplar için Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı