Oyun tavsiyesi

• Konuyu başlatan Aot
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 443
startup company oynayabilirsin internetsiz kalıcaksan 2 hafta boyunca bence girip arkada sakin bir müzik ile oynayıp kafa dağıtabilirsin şirket kurup yönetme oyunu tabi biraz da şarkı indirmen lazım
Startup Company oynayabilirsin internetsiz kalacaksan 2 hafta boyunca bence girip arkada sakin bir müzik ile oynayıp kafa dağıtabilirsin şirket kurup yönetme oyunu.

Prison Architect, Cities Skylines, Watch Dogs 2 de oynabilirsin.

Kuzenim Steamden Gta 3 Gta sa ve Gta Vice City almıştı. Aile hesabından oynayacağım. Ama herkes optimizasyon kötü falan demiş.
GTA 3,

GTA Vice City

ve GTA San Andreas için bu paketi ve Türkçe yamayı yükleyin. Sıkıntısız oynarsınız hepsini.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem özelliklerini ve bütçeni bilmiyorum o yüzden pek önerim alamayacak ama önerirsem hikaye tabanlı olarak The Witcher 3 kafa dağıtmak için FIFA 22'yi önerebilirim.

-Serious Sam 2.
-Left 4 Dead 2 (sana kesinlikle tavsiye ediyorum bu oyunu saatlerce kalkmadan oynarsın).
-Mount Blade Warband (bu oyunu 4000 5000 saat oynayan insanlar var düşün ne kadar sarıyor)
-Trepand 2 (ücretsiz ve vuruş hissiyatı iyi olan nadir oyunlardan)
-Half Life 1 (müptelası olursun)
-Half Life 2 (müptelası olursun2)
-Portal serisi.

Bu oyunları toplasan (Portal serisi hariç) 103 TL tutuyor. Çok pahalı dersen haziranda yaz indirimleri gelecek diyorlar daha ucuza alabilirsin. Bu kadar para veremem diyorsan sana Half Life 1 ve Half Life 2 öneriyorum bunları saatlerce oynarsın kafanı bile kaldırmazsın. Bu önerdiğim oyunları senin sistemin rahatlıkla kaldırır.

Yeni konular

Geri
Yukarı