R7 5800H sisteme simülasyon oyunu önerisi

Assions

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
RAM
16GB
Ekran kartı
Rx 6600M
İşlemci
R7 5800H
Bana hitap eden oyun önerisi (Ekim 2022) adlı konuma hoş geldiniz.

Merhaba. Bu bununla alakalı son konu olur umarım. Şu aralar sıkılıyorum, çoğunlukla simulasyon oyunlarına yöneldim fakat ya 2 ya da 3 gün sürüyor bitirmesi. O yüzden sizden oyun önerisi istiyorum.
Oynayıp da beğendiğiniz oyunlar olsun. FIFA tarzı oyunları pek sevmem, futbolla aram yoktur. Bütçe ise sıkıntı değil, Allah'a şükür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana hitap eden oyun önerisi (Ekim 2022) adlı konuma hoş geldiniz.

Merhaba. Bu bununla alakalı son konu olur umarım. Şu aralar sıkılıyorum, çoğunlukla simulasyon oyunlarına yöneldim fakat ya 2 ya da 3 gün sürüyor bitirmesi. O yüzden sizden oyun önerisi istiyorum.
Oynayıp da beğendiğiniz oyunlar olsun. FIFA tarzı oyunları pek sevmem, futbolla aram yoktur. Bütçe ise sıkıntı değil, Allah'a şükür.
Elden Ring.

nefret eder gibiyim.
Direk soulslike oyunlarına anti iseniz, RDR2 tarzı oyunlar size iyi gelecektir (belki?)
Simülasyon severim dediniz, çoğu kişiye hitap etmez ama ROBLOX gibi oyunlarda simülasyon oyunları bulunduğu için belki önerebilirim, ya da belki de Roleplay tarzı oyunlar size gider.

Direk soulslike oyunlarına anti iseniz, RDR2 tarzı oyunlar size iyi gelecektir (belki?)
Simülasyon severim dediniz, çoğu kişiye hitap etmez ama ROBLOX gibi oyunlarda simülasyon oyunları bulunduğu için belki önerebilirim, ya da belki de Roleplay tarzı oyunlar size gider.
roblox bakmam, benzinci simulatör pc yapma galerici tarzı oyunları severim. 2 günde 9 saat oynadım.

Dostum Ac serisi olabilir eğer çabuk bitsin uzun oyundan sıkılıyorum dersen Hitman olabilir watch dogs 2 yi çok beğenmiştim onlarada bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı