Oyun Tavsiyesi

crosmeny

Decapat
Meraba değerli forum sakinleri, canım acayip sıkıldı ve korsan olması açısından offline oyun arıyorum, bilgisayarım çok iyi olmadığından düşük sistem gereksinimli ücretsiz bir oyun arıyorum. Örn: Call of Duty, Modern Warfare 1/2/3, PES 13)

Korku dışındaki her türlü oyun tavsiyesine açığım teşekkür ederim.

Medal of Honor. Battlefield 3-4.

İnternet forumlarında daha önce düşük özellikli bilgisayarlar için oyun tavsiyesi istemiş ve PUBG oyna önerisi almış birisi olarak diyorum ki illa oyun oynayacaksan CS:Source oynamayı deneyebilirsin. Source oynamaya yetmiyorsa CS:CZ DS oynamayı deneyebilirsin(Counter-Strike Condition Zero Deleted Scenes) .Steam'da 18,50TL fiyatı var. Sonbahar indirimleri ile 1,85TL'ye kadar düşüyor. Ama sana tavsiyem Java ya da Python gibi bir dil öğrenmen olacaktır.

İnternet forumlarında daha önce düşük özellikli bilgisayarlar için oyun tavsiyesi istemiş ve PUBG oyna önerisi almış birisi olarak diyorum ki illa oyun oynayacaksan CS:Source oynamayı deneyebilirsin. Source oynamaya yetmiyorsa CS:CZ DS oynamayı deneyebilirsin(Counter-Strike Condition Zero Deleted Scenes) .Steam'da 18,50TL fiyatı var. Sonbahar indirimleri ile 1,85TL'ye kadar düşüyor. Ama sana tavsiyem Java ya da Python gibi bir dil öğrenmen olacaktır.
Yok brom o kadar kötü değil csgoda herşey lowda oynayabiliyorum teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı