Oyun türlerine göre 24 inç mi, 27 inç mi?

hakanfb123

Hectopat
24 ve 27 inch 2 monitör varsayalım ikisi de 144 Hz 1 ms olsun. CS:GO, Overwatch gibi FPS rekabetçi oyunlarda 24 mü, yoksa 27 inç mi daha iyi olur?
Bir de Civilization, Total War gibi oyunları varsayalım, bu oyunlarda 24 inç mi daha iyidir, yoksa 27 inç mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamen kişisel bir olay. İki boyutu da deneyimlemeniz lazım. Şahsen hikaye tabanlı iyi grafikli oyunlar için 27", rekabetçi oyunlar için 24" tercih ederdim. Ortaya karışık oynuyorsanız yine 27".

Bu dediğim boyutlar 2K ve üzeri çözünürlükler için geçerli bunu belirteyim. 1080P için 27" almazdım. Pikselleşme belli olmaya başlıyor.

Tamamen kişisel bir olay. İki boyutu da deneyimlemeniz lazım. Şahsen hikaye tabanlı iyi grafikli oyunlar için 27", rekabetçi oyunlar için 24" tercih ederdim. Ortaya karışık oynuyorsanız yine 27".

Bu dediğim boyutlar 2K ve üzeri çözünürlükler için geçerli bunu belirteyim. 1080P için 27" almazdım. Pikselleşme belli olmaya başlıyor.
Söyle çok açıklayıcı yorumları bulunca gerçekten çok mutlu oluyorum. Vp24qg 24inch almayı plan ediyordum. Kesinkestirdim. 2kya cikamayacagima göre mantıklı oldu bu şimdi . Teşekkürler bilgileriniz için .

Bende 27 inç monitör var. Eskiden de 24 inç vardı. İkisini de 1080P kullandım. 27'de pikselleşme hissetmedim belki IPS olduğundandır, monitör özellikleriyle pek alakam yok ama pikselleşme görmüyorum ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı