Oyun üzerinden tehdit edilmek

EmreLds

Kilopat
Makaleler
5
Merhaba, bugün bir RP oyununda birisini öldürdük itemlerini falan aldık ve bunun bir arkadaşı beni tehdit etmeye başladı. Cezaevinden çıkmış, arkadaşları falan varmış, onlar adresleri bulup yakalıyorlarmış adamları falan. Bu arada adam 22 yaşında gerçek bu. Şimdi cidden beni Discord üzerinden adresimi falan bulabilir mi? Adını soy adını Discord üzerinden yazmış doğrumu emin değilim. Arkadaş farklı şehirde. Yani cidden evde bir tane ruhsatlı silah taşımama gerek var mı? Bu arada konu ciddi. Arkadaşın SS'leri şu anda elimde değil. Grup kurmuşlardı, çıktım ben. Yine ederse atarım.

Merhaba, bugün bir RP oyununda birisini öldürdük itemlerini falan aldık ve bunun bir arkadaşı beni tehdit etmeye başladı. Cezaevinden çıkmış, arkadaşları falan varmış, onlar adresleri bulup yakalıyorlarmış adamları falan. Bu arada adam 22 yaşında gerçek bu. Şimdi cidden beni Discord üzerinden adresimi falan bulabilir mi? Adını soy adını Discord üzerinden yazmış doğru mu emin değilim. Arkadaş farklı şehirde. Yani cidden evde bir tane ruhsatlı silah taşımama gerek var mı? Bu arada konu ciddi. Arkadaşın SS'leri şu anda elimde değil. Grup kurmuşlardı, çıktım ben. Yine ederse atarım.

Sakın ol reis.
Zaten ülkede herkes mafya. Tehdit mesajlarını SS alıp polise şikayet edeceğini söyle geri vitese takarlar.

Hahah ilk defa bu kadar saçma bir şeye güldüğümü hatırlıyorum :D Şuana kadar hiç MOBA oynamamışsınız bu belli oldu :) DotA'da, LoL'de edilen tehditleri, savrulan küfürleri görsen ülkeden kaçarsın mantıken.

Ek Açıklama 2020-12-25 004159.png

SS'ler burda.

Yeni konular

Geri
Yukarı