Oyun ve film editleri nasıl yapılır?

• Konuyu başlatan Bruz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B

Bruz

Kilopat
Yer
Antalya
Selamlar. Bunun gibi bir oyun editi hangi programla yapabilirim? Kolay mıdır ve herhangi bir gelir sağlayabilir miyim yaparsam?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bildiğim kadarıyla gelir işi uzun sürede elde edilen birşey. Üstüne vergisi falanda var.
Neyse video güzelmiş.

After Effects'den yapılıyor biraz zor ama alışınca yapılıyor ilk olarak tiktok/instagramdan başlamanızı öneririm direkt YouTube'dan başlamak zor olabilir.

After Effects'den yapılıyor biraz zor ama alışınca yapılıyor ilk olarak tiktok/instagramdan başlamanızı öneririm direkt YouTube'dan başlamak zor olabilir.

İnstagram'da bir edit sayfası açıp o sayfaya editlerimi atsam gelir elde edebilir miyim peki? TikTok olayını bilmiyorum ordan para sadece canlı yayınlardan kazanılıyor herhalde.

Instagram'da bir edit sayfası açıp o sayfaya editlerimi atsam gelir elde edebilir miyim peki? TikTok olayını bilmiyorum oradan para sadece canlı yayınlardan kazanılıyor herhalde.

Şöyle biraz kasılırsın sonra insanların reklamını yaparsın biraz daha kasılırsan insanları YouTube sayfana davet atarsın oradan da para kazanabilirsin.

Şöyle biraz kasılırsın sonra insanların reklamını yaparsın biraz daha kasılırsan insanları YouTube sayfana davet atarsın oradan da para kazanabilirsin.

Anladım. Peki instagram'a düzenli bir şekilde editlerimi atarsam ve kanalımın abonesi 10k'yı ve üstlerini aşarsa tahmini ne kadar gelir elde edebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı