Oyun ve film-müzik için kulaklık

remece

Hectopat
Merhabalar hem film-müzik(flac dinlemiyorum genel olarak rock-blues Spotify yüksek kalitede)-Netflix için hem de oyunlar için (CS GO, PUBG, Apex Legends, mordhau, LOL gibi multiplayer oyunlar ve hikaye odaklı FPS ve RPG'ler oynarım. PC-PS4-Xbox uyumlu olması önemli) kulaküstü kulaklık arıyorum. Kafam büyük ve gözlük kullandığım için çok sıkmayan bir kulaklık arıyorum.

Cooler Master MH752 7.1 USB Profesyonel Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı | ITOPYA bunun tasarımını beğendim çok sade ve gündelik kulanıma da uygun.
Corsair Gaming Void RGB USB Dolby 7.1 Beyaz Gaming Kulaklık | ITOPYA bunun mikrofon sesi çok mekanik ama ses kalitesi çok iyi.
SteelSeries Arctis 5 USB RGB Oyuncu Kulaklığı 7.1 Siyah 2019 Edition | ITOPYA bunun hakkında herkes farklı konuşuyor net bir bilgi alamadım.
Kingston HyperX Cloud II Oyuncu Gri Kulaküstü Kulaklık Fiyatı bu da aynı şekilde beğeneni de var beğenmeyeni de var.
Razer Kraken Tournament Edition Siyah Gaming Kulaklık | ITOPYA bunu da önerenler oldu ama detaylı bilgim yok.
Plantronics RIG 800HD Kablosuz Dolby Atmos Gaming Kulaklık | ITOPYA bu da aynı şekilde.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz araştırdım corsair hs70 ile ilgili sıkıntılar (mikrofon kalitesi ve pedde dağılma) var gibi duydum. MH752, Arctis 5 ve Sennheiser GSP 300 arasında kaldım. Üçü de çok rahat duruyor incelemelerden anladığım kadarıyla. Ses kalitesi olarak Sennheiser öne çıkıyor ama o kadar fiyat farkı değer mi bilemedim.

Kablosuz almaya karar verdim.
Ya da marshall, bose, beats, harman kardon, jbl ve sennheiser gibi kulaklıklardan alsam oyunlarda da iyi bir şekilde yararlanabilir miyim?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı