Oyun ve müzik için kablosuz kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan orge
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 815

orge

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Daha fazla  
Profil Kapağı
1525473624
Arkadaşlar hem oyun hem de müzik dinlemek için temiz, kaliteli ses veren iyi bir ürün arıyorum. Yurt dışı ürünü yeni Corsair HS70 450 lira gibi bir fiyata satan bir arkadaş var. Pazarlık ile belki 400 liraya alınabilir. Aslında taksitle 1000 Lira gibi bütçelere çıkabilirim. Değer mi bilemiyorum. Şu an araştırıyorum. Önerilere açığım.

Kablosuz tercih etme nedim özgürce hareket ve bununla gelen konforu. Fakat acaba bu kulaklıklar bunun neticesinde sesi de daha az olmuyor mu diye de düşünmeden edemiyorum? Mesela bazı kulaklıklar da Hi-Res - DTS - THX gibi sertifikalandırmalar görüyorum. Ses kalitesinde büyük farklar oluyor mu?

Kingston HyperX Cloud Flight Kablosuz
Corsair HS70 Kablosuz
Razer ManOwar 7.1 Kablosuz
Razer Nari Kablosuz
SteelSeries Arctis 7 Kablosuz
Asus ROG Strix Fusion Kablosuz

Kulaklıklar arasında hangisini tercih etmeliyim? Ya da deneyimleme fırsatı bulduğunuz farklı önerileriniz var mı? Şimdiden yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkür ederim.

Son düzenleme:
HS70'in sıfırı Amazon.com'da $99.50'a satılıyor, yaklaşık 500 TL gibi bir fiyat. Sıfırı bile gayet uygun.

Oradaki listede en iyi ses kalitesi Cloud Flight'ta ama aksine en kötü mikrofonlardan biri de Cloud Flight'ta. Ne kadar ses kalitesi farkı olsa da HS70'in uygun fiyatı daha ağır basıyor, ben olsam HS70 tercih ederdim.

Bu kadar fiyat farkı vermeye değmeyecekse 400-450 liraya HS70 almak daha mantıklı o zaman.

Strix fusion veya cloud flight

Eyvallah Corsair HS70 satın aldım. Gayet güzel ses kalitesi var. Piyasada ki kablosuz kulaklıklar arasında ses seviyesi en yüksek olanlardan biri ama yine de bir iki tık daha fazla ses verebilseymiş süper olurmuş. Mikrofonu çok iyi değil ama her türlü iş görür. Bence 450 liraya kablosuz olarak iyi kulaklık.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı