Oyun ve Müzik için Kulakiçi Kulaklık Önerisi

Nuc_LeaR

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/Karın Tokluğuna Çalışan Stajyer Tercüman
Gözlük taktığım zamanlar kulak üstü takmaktan iyice sıkıldım çok baş ağrısı yapıyor o yüzden başlıkta belirttiğim gibi ağırlıklı olarak müzik ve oyun için kulak içi kulaklık almak istiyorum. Şimdiye kadar yaklaşık 3 yıl Samsung'un bir telefonundan çıkan kulaklığı kullandım ummadığım kadar tatmin etti beni fakat maalesef sol tarafından artık ses gelmiyor yani yenileme zamanı geldi. Bütçe olarak 200 TL belirledim belki 250 TL'ye zorlayabilirim. Müzik ve Oyun için ikisinde de tatmin edici bir performans sunan mikrofonlu bir model arıyorum ben birkaç tane buldum fakat sizinde önerilerinizi bekliyorum.

Xiaomi Hybrid Pro HD Baktıklarım içinde aklıma şu an en yatan bu, arkadaşımda Piston 3 denemiştim güzel gelmişti bu da güzeldir herhalde. Fakat Bassları biraz kötü diyorlar.
Sony MDR-EX110APB Çok öven de var hiç beğenmeyen de.
Philips TX1BK/00 Bunu da ararken buldum oyun için iyi diyorlar.

Ayrıca yabancı forumlarda PS Vita'nın kulaklığını da övüyorlar çıkalı baya oldu hatta satış yapan yer bile bulamadım :ROFL: Eğer karar veremezsem onu alacağım.

Ya açıkcası net bir tanım veya kriter yapamıyorum çünkü her türlü müzik dinlediğim zaman oluyor belki çok az bass ağırlıklı olabilir bir bakacağım önerdiğine (y)

Ya açıkcası net bir tanım veya kriter yapamıyorum çünkü her türlü müzik dinlediğim zaman oluyor belki çok az bass ağırlıklı olabilir bir bakacağım önerdiğine (y)
S8+ içinden çıktığı AKG kulaklığa bin basar bass konusun da çok araştırdım, bunu çok önerdiler ve aldım. Emin ol çok tatmin edecektir fiyatına göre🙂

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı