Oyun videosu bozuk kaydediliyor

Silverhand2077

Decapat
Daha fazla  
Bandicam yükledim deneme olsun diye Minecraft videosu çektim. Kayıtta donmalar, bozulmalar oluyor. OBS denedim olmuyor. Xbox Game Bar denedim. Ekran kartım DX 10 desteklediği için kullanamıyorum. Daha lise 1 gidiyorum. PC parçalarını da kolay kolay değiştiremem. Bir önerisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bandicam yükledim deneme olsun diye Minecraft videosu çektim. Kayıtta donmalar, bozulmalar oluyor. OBS denedim olmuyor. Xbox Game Bar denedim. Ekran kartım DX 10 desteklediği için kullanamıyorum. Daha lise 1 gidiyorum. PC parçalarını da kolay kolay değiştiremem. Bir önerisi olan var mı?
Bandicam salla OBS yükle

O kayıt uygulamalarının ayarlarına falan bak bir.

Veya video kalitesini düşürebilirsin.

Şizofren olabilir misin? Adamın bilgisayarı kötü ki daha video çekince donuyor. Kaldı ki pc'yi 2k'ya sattı diyelim, 6.5k gökten mi inecek. 😀

Şizofren olabilir misin? Adamın bilgisayarı kötü ki daha video çekince donuyor. Kaldı ki PC'yi 2K'ya sattı diyelim, 6.5k gökten mi inecek. 😀

Modlar ban atar şimdi kendine gelir hocam, zaten 60 mesajı var daha forum nasıl bir yer bile bilmiyordur.

Şizofren olabilir misin? Adamın bilgisayarı kötü ki daha video çekince donuyor. Kaldı ki PC'yi 2K'ya sattı diyelim, 6.5k gökten mi inecek. 😀

Modlar ban atar şimdi kendine gelir hocam, zaten 60 mesajı var daha forum nasıl bir yer bile bilmiyordur.

Series s i almayı düşünüyorum ama para biriktirmem gerek onu alınca zaten ondanda video çekerim ama ben arkadaşlarım ile oyun videosu çekmek istiyorum benim arkadaşlarımda ps4 var ben series s istiyorum crossplay falanda yok bu yüzden mecbur pc

Yeni konular

Geri
Yukarı