Oyun videosu çekme programı önerisi

KitabinaGoreOyna

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben SonOyuncu adlı oyunda video çekmek istiyorum. Ortalama FPS 180-100 arası oluyor ama video çekerken akıcılık çok düşüyor. 80 FPS falan olsa da güzel bir oyun videosu çekme programı lazım. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler. Ne kadar FPS alırsam o kadar iyi.

Merhaba, ben SonOyuncu adlı oyunda video çekmek istiyorum. Ortalama FPS 180-100 arası oluyor ama video çekerken akıcılık çok düşüyor. 80 FPS falan olsa da güzel bir oyun videosu çekme programı lazım. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler. Ne kadar FPS alırsam o kadar iyi.

Ekran kartınız GeForce Experience destekliyorsa içinde bulunan Shadow Play en az FPS düşürüen programdır.

Kesinlikle Fraps eğer NVIDIA ekran kartınız varsa kendi programı ile çekmek çok daha iyi olur.

Ekran kartınız nedir?

Öneriniz için teşekkürler ayarlarını nereden bulabilirim?

Kesinlikle Fraps eğer NVIDIA ekran kartınız varsa kendi programı ile çekmek çok daha iyi olur.

Teşekkürler ekran kartım AMD ve ReLive'yi desteklemiyor.

Fraps'ya da Xbox Game Bar. Tabii Game bar biraz kalitesiz çekiyor.

Xbox Game Bar oyunu desteklemiyor teşekkürler.

Teşekkürler ayarları için kaynak atar mısınız ekran kartım AMD.

Ekran kartınız nedir?

AMD Radeon R7 M.260 + Intel HD Graphics 5500.

Ekran kartınız NVIDIA ise kendi programı ile çekerseniz rahat edersiniz ama NVIDIA değilse kesinlikle Fraps öneriyorum 👍

Fraps ayarları için kaynak önerir misiniz teşekkürler.

Fraps'in görüntü kalitesini beğenmezseniz OBS'e geçebilirsiniz fakat en basiti Fraps'dır.

Teşekkürler OBS ayarları için kaynak önerir misiniz?

Geri
Yukarı