Oyun Yapalım

SametSalvatore

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 2 yıl kadardır Technopat'ı takip ediyorum ve burada çok yetenekli arkadaşların olduğuna inanıyorum. Eğer bir araya gelirsek bir oyun yapabiliriz tabii ki başımızda @Recep Baltaş olursa. Hem bu sayede ülkemizi de tanıtmış olabiliriz ben bunu kar amaçlı falan yapmıyorum. Yanlış anlaşılmasın ben sadece ülkemizin oyun sektöründe çok geri kaldığını düşünüyorum. Ülkemizin duyulmasının vakti geldi de geçiyor !!! Siz ne dersiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke böyle bir şey yapılabilse fakat çok zor gerçekten. Aynı binada beraber çalışmadıktan sonra çok iyi şeyler çıkarılamaz ortaya.

Şunu biz izlemende fayda var:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sıfırdan bir oyun yapmak yerine var olan bir oyuna mod yapımı ile başlanabilir ama henüz buna hazır değiliz. 2015'te Technopat farklı bir boyutta olursa -öyle umuyoruz- farklı etkinlikler olabilir. Yine de oyun yapımı benim konum dışında. Ben donanımcıyım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı