Oyuna Girdikten Sonra Görüntü Bozuluyor

burak cömert

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herhangi bir oyuna girdiğimde görüntü bozuluyor. (Bozulmaya videodan bakabilirsiniz) Benim ne yapmam lazım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dakika:2.18

Core2Duo işlemci
2gb ddr2(667 mhz) ram
ATI HD4650 ekran kartı
EVEREST eps-1460a reel 230w max 280w güç kaybağı. (Güç kaynağı mı yetmiyor acaba?)

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver'i güncelle.

Zaten güncel.
Adsız.png

Öncelikle hepinize teşekkür ederim.

Driveri kuramıyorum Windows 8 HD4600 series diye bir şey yüklüyor.

AMD'nin sitesinden indirdiğim driver aşağıdaki hatayı veriyor.
1.png
2.png

Her oyunda böyle yapıyorsa driver problemlidir. Ram'ın 2 GB, Windows 8 de oynamak için bence en az 4 GB Ram lazım. Ondan da olabilir.
Windows 7 kursam bu driveri yükler mi? 2 GB ram alsam kesin bu sorundan kurtulur muyum?(Oyunun hızında sorun yok sadece görüntü gidiyor.)

HD 4650 gibi bir kartı baz alarak bence bu duruma şaşmamak gerekir.
Bu kartın açabileceği bir oyun söylersen ondada denerim.

Adam her oyunda görüntü kalitesi düsüyor diyor , siz adama o karttan ne bekliyosun diyosunuz . Ben o kartla bundan 5 ay önce optimizasyon sorunu olan '' DayZ '' ı 30 fps de oynuyodum. Bu kartın kötülüğünden ziyade başka bir sorun var .

Her oyunda böyle yapıyorsa driver problemlidir. Ram'ın 2 GB, Windows 8 de oynamak için bence en az 4 GB Ram lazım. Ondan da olabilir.
Gayet mantıklı bir cevap .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı