Oyuna girdikten sonra oyundan atması

İşletim sistemi
Windows 7

LauraWells

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
TurkNet kullanırken bir problem yoktu, comnet adlı firmaya geçtikten sonra böyle bir sorunla karşılaştım.
Oyuna girdikten sonra 2dk sonra oyundan atıyor hiçbir uyarı vermeden masaüstüne yönlendiriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
TurkNet kullanırken bir problem yoktu, comnet adlı firmaya geçtikten sonra böyle bir sorunla karşılaştım.
Oyuna girdikten sonra 2dk sonra oyundan atıyor hiçbir uyarı vermeden masaüstüne yönlendiriyor.
Online oyunlardan atıyor anladığım kadarıyla. Aldığınız internet hızında bir sıkıntı var mı? Ethernet bağlı şekilde mi kullanıyorsunuz?

Online oyunlardan atıyor anladığım kadarıyla. Aldığınız internet hızında bir sıkıntı var mı? Ethernet bağlı şekilde mi kullanıyorsunuz?
Hızımda bir sorun yok, ping değerleri gayet iyi fakat oyuna girdikten 2 dk sonra hiçbir şey yapmadan alt f4 misali direkt masaüstüne yönlendiriyor.
Bahsettiğin sanırım Win10, ben Başlat'a sağ tıklayınca Özellikler ve Windows Gezginini aç yazısı çıkıyor. Win7 kullanıyorum ben sistem özellikleri düşük olduğu için.
Korsan mı? Eğer korsan ve offline bir oyunsa interneti kapatıp girmeyi dene.
Hayır online, bunu mobil internetten yapmıyor TurkNette'de yapmıyordu ComNete geçince böyle oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı