Çözüldü Oyuna girerken ekran rengi değişiyor ve ekran parlaklığı hızlıca azalıp artıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BlackClaw

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mersin
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bu hata ile her oyunda karşılaşmıyorum. CS:GO, Rainbow Six gibi oyunlara girerken oluyor ancak Apex Legends'a girerken olmuyor. Arkadaşlar MSI Radeon RX5500 XT Gaming X ekran kartına sahibim, böyle bir sorunum yoktu daha önce, zaten parçalar sıfır. Sorun oyuna girerken ekran parlaklığı azalıp artıyor ve renk çok zor farkedilecek bir biçimde daha sıcak oluyor, oyundan çıkınca düzeliyor. Yazılımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum eğer donanımsal bir problem olsaydı Apex Legends'da da yapardı. Sorun nedir? Yardımcı olur musunuz?
Oyun esnasında herhangi bir problem yok kesinlikle stabil çalışıyor, en sıcak sıcaklıkta bile 1800 RPM ile dönüyor fanlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
R6'yı bilmem ama CS:GO ayarlarından ayarın adını hatırlamıyorum ama iki seçenek var;
"Oyun Monitörü veya Monitör"
"Televizyon Ekranı"
Buradan seçili olmayanı seçip tekrar dener misiniz?
Dragon Center'daki gaming mode'u kapatınca düzeldi. Ne kadar saçma bir ayar ya.
R6'yı bilmem ama CS:GO ayarlarından ayarın adını hatırlamıyorum ama iki seçenek var;
"Televizyon Ekranı"

"Televizyon Ekranı"
Dragon Center'daki gaming mode'u kapatınca düzeldi. Ne kadar saçma bir ayar ya.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı