Oyuna girince internet kesilmesi

anthonysoprano

Hectopat
Merhaba. Bugün TurkNet bağlattım, ondan sonra bir üst servisine geçtim (hızlandırdım). Sorunum şu; normalde internette gezerken kesinti falan olmuyor, gayet hızlı fakat oyuna girdiğim zaman evdeki internet resmen kesiliyor. Modemi kapatıp açmam gerekiyor. Bu arada internet kesildiği zaman modem arayüzüne girdiğimde internet var gözüküyor. Ben modemden kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama tam bilgim yok. Yardım eder misiniz? Modemim ASUS DSL-N16

Bütün evde gidiyor derken? Altta çalışan herhangi bir indirme olmasın? Modemi sıfırlayıp güncelleyebilirsiniz. Onun dışında oyun açıkken internet kullanım grafiğinizi paylaşırsanız ve daha ayrıntılı bilgi verirseniz yardımcı oluruz.

Bütün evde gidiyor derken? Altta çalışan herhangi bir indirme olmasın? Modemi sıfırlayıp güncelleyebilirsiniz. Onun dışında oyun açıkken internet kullanım grafiğinizi paylaşırsanız ve daha ayrıntılı bilgi verirseniz yardımcı oluruz.

Yani oyun açıyorum 5 dakika sonra oyunda kitlenmeler başlıyor ping sabit 200 sonra zaten modemden internet eve dağılmıyor, ama arayüzde internet var gözüküyor modemi resetleyince düzeliyor. Oyun açıkken dediğiniz grafiği nasıl paylaşacağım?

Açıklamalarınız çok çarpık. Önce oyuna girince tüm evde internet gidiyor diyorsunuz, şimdi internet eve dağılmıyor diyorsunuz. Modem arayüzünden hat değerlerinizi atın. Paket kayıpları olabilir, Packet Lost bölümü paylaşmayı unutmayın.

Açıklamalarınız çok çarpık. Önce oyuna girince tüm evde internet gidiyor diyorsunuz, şimdi internet eve dağılmıyor diyorsunuz. Modem arayüzünden hat değerlerinizi atın. Paket kayıpları olabilir, packet Lost bölümü paylaşmayı unutmayın.

Tekrar reset atmamın üzerine 2 saattir bir sıkıntı yok fakat şuna açıklık getireyim çarpık dediğiniz açıklamalardaki kastettiğim şeyler aynı. Oyuna girdiğim zaman internet modem üzerinden dağılmadı yani evdeki hiçbir cihazdan internete girilmedi ama modem arayüzünde internet var gözüktü. Şu an oyunda falan da denedim bir sıkıntı yok ama kesilme devam etmez umarım.

Geri
Yukarı