Oyuna girince klavye fare bağlantısı kopuyor

HunnHyyn

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımı yeni aldım. 1 ay oldu ve şu sorundan kurtulamadım. Oyun oynarken kendi kendine klavyem ve farem kesilip tekrar bağlanıyor, arkadan 3 4 kere USB çıkış sesi geliyor ve bağlandığında klavye ve mouse görmüyor. Çıkarıp yeniden takmam lazım klavyemin, faremin ve kasa içindeki RGB ışıkları da buna bağlı olarak ya duraksıyor (takılıyor) ya da kapanıp açılıyor. Sorun neden kaynaklı (hem ön hem arka portlarda denedim sorun aynı)? (Klavye ve mouse diğer bilgisayarda sorun yapmıyor) Ayrıca BIOS'um ve diğer sürücülerim güncel.

Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımı yeni aldım. 1 ay oldu ve şu sorundan kurtulamadım. Oyun oynarken kendi kendine klavyem ve farem kesilip tekrar bağlanıyor, arkadan 3 4 kere USB çıkış sesi geliyor ve bağlandığında klavye ve mouse görmüyor. Çıkarıp yeniden takmam lazım klavyemin, faremin ve kasa içindeki RGB ışıkları da buna bağlı olarak ya duraksıyor (takılıyor) ya da kapanıp açılıyor. Sorun neden kaynaklı (hem ön hem arka portlarda denedim sorun aynı)? (klavye ve mouse diğer bilgisayarda sorun yapmıyor) ayrıca BIOS'um ve diğer sürücülerim güncel.

Diğerki oyunlardada oluyor mu?

İşlemci ve ekran kartı ısılanırım normal. İşlemci 40 - 50 arası ekran kartı 50 - 60 arası ısıya sahip Güç kaynağım Corsair RM 650 Watt
Sana mantıksız gelebilir ama Kaspersky ile tam tarama yapar mısın?
Lisanslı Kaspersky Internet Security kullanıyorum. Daha dün Tam tarama yaptım hiçbir sonuc çıkmadı.Temiz

İşlemci ve ekran kartı ısılanırım normal. İşlemci 40 - 50 arası ekran kartı 50 - 60 arası ısıya sahip güç kaynağım Corsair RM 650 watt.

Lisanslı Kaspersky Internet Security kullanıyorum. Daha dün tam tarama yaptım hiçbir sonuç çıkmadı. Temiz.

Dostum bende şu an aynı sorunu yaşıyorum bir çözümünü bulabildin mi yoksa hala aynı sıkıtıyı yaşamaya devam mı ediyorsun yardım edersen sevinirim.

Geri
Yukarı