Oyuna sinirlenip 4 yaşındaki yeğenime patladım

EmreSunars

Hectopat
Yer
Samsun-Havza-Kocapınar
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 5 1600AF
Sapphire Pulse Rx 580 8gb OC
Kingston Hyperx Fury 8X2 3200mhz rgb
Adata SU630 240GB
WD BLUE 1TB 7200RPM
Meslek
Öğrenci
Arkadaşımla CS:GO oynarken 4 yaşındaki yeğenim PC'nin yanina geldi ve PC'nin onunde yazici vardi, oyuna sinirlendim yegenim de o an yanimdaydi ve çocuk yere dusmesine ragmen ona bagirip kizdim. Baristik gittiler ama aklima her an geliyor ve cok uzuluyorum, vicdan azabı cekiyorum sanki.

Arkadaşımla CS:GO oynarken 4 yaşındaki yeğenim PC'nin yanina geldi ve PC'nin onunde yazici vardi, oyuna sinirlendim yegenim de o an yanimdaydi ve çocuk yere dusmesine ragmen ona bagirip kizdim. Baristik gittiler ama aklima her an geliyor ve cok uzuluyorum, vicdan azabı cekiyorum sanki.
Bir dahaki gördüğünde hediyeler ver, güldürmeye çalış. Gönlünü al.

Bazen anlık sinirle bende kardeşime patlayabiliyorum. Sonra düşününce üzülüp gönlünü almaya çalışıyorum. Anladığım kadarıyla size misafirliğe gelmişler. Sonraki gelişlerinde yeğeninize hediye verin. En azından gönlünü almış olursunuz.

Muhtemelen o kırık kalbi bir çikolata ile tamir edemeyeceksin ama küçük çocuklar çikolataları çok sever, ona çikolata al ve öp, kokla, sarıl ona. Ne istiyorsa yap, beni affettin mi diye sor...

Muhtemelen o kırık kalbi bir çikolata ile tamir edemeyeceksin ama küçük çocuklar çikolataları çok sever, ona çikolata al ve öp, kokla, sarıl ona. Ne istiyorsa yap, beni affettin mi diye sor...

Dido kraldır hocam. Bir Dido'ya bütün kırık kalpleri onarabilirsiniz. Denendi, onaylandı.

Geri
Yukarı