"Oyunalisveris.com" güvenilir mi?

ersENes

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar kafamı karıştıran şey şu:
Bu siteyi analiz ettiğimizde piyasadaki oyunları aşırı şekilde merdiven altı gibi ucuza veriyorlar? FM2022 almak istiyorum ama Steam DurmaPlay vs gibi platformlarla arasında dağlar kadar fark var? Siz ne düşünüyorsunuz evet sahte bir site olduğu belli lakin ne gibi sıkıntılar çıkar?
Ben oyun ile alakalı sorular sorduğumda bana 'oyunu çevrimdışı oynayabilirsiniz' dediler. Bu ne demek oluyor; bana yardımcı olabilecek olan var mı?

Hocam bunlar hesap şeklinde kod değil o yüzden ucuz.

Nasıl yani anlamadım hocam bir zahmet rica ediyorum daha detaylı anlatabilir misiniz ?
Yani başkasının kendi hesabına satın aldığı oyunu size satıyorlar. Bir nevi başkasının hesabında oynuyorsunuz. Sıkıntı çıkabiliyor. Hesap bilgilerini veriyorlar size, siz de giriş yapıp oynuyorsunuz. Ancak bunlar genelde güvenilir olmuyor, tavsiye etmiyorum.

Site güvenilir, ben 4-5 kez key aldım. Birçok kişi ile aynı hesabı kullanacaksınız ondan dolayı offline oynamanız gerekecek. Hesabı aldıktan sonra offline moda alın aksi takdirde mouse unuza falan elleyebiliyorlar. Ucuz olmasının sebebi ise budur.

Yani bize bir etkinleştirme kodu vermiyorlar hesap veriyorlar? Ama hesabın şifresinin başkasının da bilmediğini nereden bilebiliriz değil mi?

Yani başkasının kendi hesabına satın aldığı oyunu size satıyorlar. Bir nevi başkasının hesabında oynuyorsunuz. Sıkıntı çıkabiliyor. Hesap bilgilerini veriyorlar size, siz de giriş yapıp oynuyorsunuz. Ancak bunlar genelde güvenilir olmuyor, tavsiye etmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@ersENes evet kod değil hesap bilgileri veriliyor. Bilemezsiniz işte sorun da burada.

Site güvenilir, ben 4-5 kez key aldım. Birçok kişi ile aynı hesabı kullanacaksınız ondan dolayı offline oynamanız gerekecek. Hesabı aldıktan sonra offline moda alın aksi takdirde mouse unuza falan elleyebiliyorlar. Ucuz olmasının sebebi ise budur.
Yani başkasına ait kullanıcı adı ve şifresini veriyorlar öyle mi ?

Geri
Yukarı