Oyuncak silah nasıl birleştirilir?

• Konuyu başlatan Copp
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 11B

Copp

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Celeron N3060
Intel HD 400 :(
4 GB RAM
500 GB HDD :(
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, elimde patlar oyuncak tabanca var. Bayağı eski bir şey. Evde buldum. Fakat tetik mekanizması çıkmış. Nasıl takarım? Fotoğraflar altta. Teşekkürler.

IMG_20221002_155739.jpg

IMG_20221002_155719.jpg

Hocam yanlış anlamayın ama bunu reelde bile takmak zor. Buradan anlatarak takabilmeniz hayli hayli zor olur bence.

Hocam yanlış anlamayın ama bunu reelde bile takmak zor. Buradan anlatarak takabilmeniz hayli hayli zor olur bence.
Hocam ben çözdüm. Tabi eğer doğru düzgün yapmışsam :D Şuan çalışıyor.

Hocam benimle de paylaşın elimde aynısından var ikinci fotodaki gibi bi şekle sokmaya çalıştım ama tetik tutmuyor bir türlü😔

Hocam benimle de paylaşın elimde aynısından var ikinci fotodaki gibi bi şekle sokmaya çalıştım ama tetik tutmuyor bir türlü😔
Hocam yarın sabah açıp fotoğrafını atarım. Şuan telefonun şarjı da yok. Ben de biraz uğraşarak buldum. Sabah atarım belki yarım saat sonra da olur. Telefonun şarjı olsun atarım.

@Karby Hocam bu şekilde çıkarttığım zaman böyle gözüküyor.
20230123_221628.jpg

Son düzenleme:
Çok sağolun ya küçük kardeşimindi büyüğü kırmış uğraşıyorduk iki kafadar🙇🏻‍♀️ halledeyim şimdi garibanlara işiniz rast gitsin☺️💙

Çok sağolun ya küçük kardeşimindi büyüğü kırmış uğraşıyorduk iki kafadar🙇🏻‍♀️ halledeyim şimdi garibanlara işiniz rast gitsin☺️💙
Hocam o paslı gibi görünen büyük parçanın yerini iyi ayarlamak lazım yoksa tam sıkmıyor. Ben de tekrar takdığım zaman biraz zorlandım. Bir defa başardım ama olmadı diyip yine sök-tak yaptım iyice bozdum. Yarın hallederim. Bir de takarken kaymaması lazım hiçbirinin.

Hocam o paslı gibi görünen büyük parçanın yerini iyi ayarlamak lazım yoksa tam sıkmıyor. Ben de tekrar takdığım zaman biraz zorlandım. Bir defa başardım ama olmadı diyip yine sök-tak yaptım iyice bozdum. Yarın hallederim. Bir de takarken kaymaması lazım hiçbirinin.
Az demin tecrübe ettim sıkmadı şimdi tekrar deniyorum çok teşekkür ederim bir de şunu söylemeden edemeyeceğim yatak örtümüz aynıymış tuhaf tesadüfler😁 size de zahmet verdim gece gece kusura bakmayın

Hocam bu arada o parçayı telin üstünden geçecek şekilde koymalıymışsınız. Yukarıdaki beyaz parçanın oraya gelmesi lazım. Tam deyiyor mu bilmiyorum. Ben de yaptım hemen kapattım fotoğraf da çekemedim. Diğer parçaların yeri aynı olmalı. Benimkinin içinde mermi yok o yüzden sıkıyor mu denemedim ama tetik çalışıyor.
20230123_221628.jpg

Hocam ben de tam tersi koydum o bahsettiğiniz parçayı bu şekilde şarjör dönmüyordu şimdi dönüyor atayım şimdi size resmini

.

Dosya Ekleri

• 20230123_232109.jpg
    20230123_232109.jpg
    85,7 KB · Görüntüleme: 393
  • 20230123_232102.jpg
    20230123_232102.jpg
    88,7 KB · Görüntüleme: 344
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı