oyunçeviri.net sitesi kapandı mı?

Mümkün olduğunca bu siteden türkçe yama indirmemeye çalışın çünkü yamayı yapan kişinin emeğini boşa çıkartmış olursunuz çünkü bu site kendi yamalarını yapmıyor başka sitelerdekini topluyo onun yerine gidip yamayı yapan ekibin sitesinden indirin hem onlara destek vermiş olursunuz.
Evet, farkındayım. Ama çeviri grupları çok dağıldığından ve ne yazık ki SEO kasmayı bilmediklerinden bu site ilk sonuçlarda çıkıyor. Güvenilebilir site arıyorlarsa sorun çıkarmıyorlar. Bence çeviri grupları kendi sitelerine yönlendiren ortak bir paylaşım sitesi üzerinde anlaşabilirler.

Oyun Çeviri artık bitti sayılır. Detaylar videoda anlatılıyor. Video kanalın katıl üyelerine özel.
BARKIN OUT: 3. BÖLÜM | AŞIRI KALİTESİZ TÜRKÇE YAMALAR

Ekipten ayrılanların büyük bir çoğunluğu Animus Projesinde çalışıyor.

Son düzenleme:
Evet, farkındayım. Ama çeviri grupları çok dağıldığından ve ne yazık ki SEO kasmayı bilmediklerinden bu site ilk sonuçlarda çıkıyor. Güvenilebilir site arıyorlarsa sorun çıkarmıyorlar. Bence çeviri grupları kendi sitelerine yönlendiren ortak bir paylaşım sitesi üzerinde anlaşabilirler.

Oyun çeviri artık bitti sayılır. Detaylar videoda anlatılıyor. Video kanalın katıl üyelerine özel.
BARKIN OUT: 3. BÖLÜM | AŞIRI KALİTESİZ TÜRKÇE YAMALAR

Ekipten ayrılanların büyük birçoğunluğu animus projesinde çalışıyor.

Oyunceviri.net asla bitmeyecek, izin vermeyeceğim, ne suçları varda batmalarını bu kadar istiyorsunuz anlamıyorum, onlar olmasa Türkiye'ye Türkçe oyun kavramını hiçbir insan getiremiyecekti.

Son düzenleme:
Oyunceviri.net asla bitmeyecek, izin vermeyeceğim, ne suçları varda batmalarını bu kadar istiyorsunuz anlamıyorum, onlar olmasa Türkiye'ye Türkçe oyun kavramını hiçbir insan getiremiyecekti.
Sorunun ne bilmiyorum. Sitedeki çevirileri indirebilirsin. Ama bu grubu bitiren zaten siteyi yöneten kişi.

Gönüllü ve zaman zaman paralı işler yapan çeviri grubunun dağılmasında da belirli rolleri var. Yukarıda attığım kanala 5 ₺ katıl ücreti verip videoyu izlersen demek istediğimi anlayacaksın. O kanalı yöneten kişi zamanında Oyun Çeviri ekibinde iş yapıyordu. Detaylar videoda var.
Oyun çeviri'nin dağılmasına neden olan olaylar.

Screenshot_14.png

Screenshot_13.png

Yani bu site şu an aktif bir çeviri sunmuyor. Sadece çeviri için konulan yönlendirmeli reklam bağlantıları ile para kazanmaya çalışıyor.

Oyun çeviri grubunu seviyorsan çoğu Animus Projesini kurdu. Oradan güncel çevirilere devam ediyorlar.

Bu videoda anlatılanlara inanmak durumunda değilsiniz. Ama Oyun çeviri sitesinin yeni bir çeviyiri uzun süre sunmadığından ve en son sunduğu içerik önceden yapılan çeviri için düzeltme içeriyor. Bunlara bakarak videoda anlatılan olayların doğru olduğunu düşünüyorum. Tabii karar vermek size kalmış.

Çevirileri yapan kişilerde başka gruplara ayrıldı diye belirttim. Yani başkalarının emeği üzerinden para kazanmaya çalışan bir kişi yönetiyor. Açıkcası bu tarz kişilere pek saygım yok.

Son düzenleme:
Sorunun ne bilmiyorum. Sitedeki çevirileri indirebilirsin. Ama bu grubu bitiren zaten siteyi yöneten kişi.

Gönüllü ve zaman zaman paralı işler yapan çeviri grubunun dağılmasında da belirli rolleri var. Yukarıda attığım kanala 5 ₺ katıl ücreti verip videoyu izlersen demek istediğimi anlayacaksın. O kanalı yöneten kişi zamanında oyun çeviri ekibinde iş yapıyordu. Detaylar videoda var.
Oyun çeviri'nin dağılmasına neden olan olaylar.

Eki Görüntüle 1125629

Eki Görüntüle 1125630

Yani bu site şu an aktif bir çeviri sunmuyor. Sadece çeviri için konulan yönlendirmeli reklam bağlantıları ile para kazanmaya çalışıyor.

Oyun çeviri grubunu seviyorsan çoğu Animus Projesi'ni kurdu. Oradan güncel çevirilere devam ediyorlar.

Bu videoda anlatılanlara inanmak durumunda değilsiniz. Ama oyun çeviri sitesinin yeni bir çeviyiri uzun süre sunmadığından ve en son sunduğu içerik önceden yapılan çeviri için düzeltme içeriyor. Bunlara bakarak videoda anlatılan olayların doğru olduğunu düşünüyorum. Tabii karar vermek size kalmış.

Çevirileri yapan kişilerde başka gruplara ayrıldı diye belirttim. Yani başkalarının emeği üzerinden para kazanmaya çalışan bir kişi yönetiyor. Açıkçası bu tarz kişilere pek saygım yok.

Ne olursa olsun, oyunceviri kendi ağzıyla açıklamadan, inanmayacağım, yalan söylüyorsun, oyunceviri.net'in YouTube kanalını kapatacağından korkuyorsunuz, ve o yüzden katıla özel yapıyorsunuz, amacınız tamamen Oyunceviri'yi kötülemek olduğu bariz belli.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı