"oyunceviri.net" virüslü mü?

KerOn

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi sosyaller, bugün Dead Space 1 indirdim ve oyun için Türkçe yama kurmak istedim. oyunceviri.net daha önce birçok kez kullandığım bir yama sitesi ve hiç sorun yaşamamıştım. Bugün de buradan Dead Space yaması indirdim. Dosyayı açmadan önce VirusTotal'den tarattım, sonuçlar böyle çıktı: VirusTotal. Malwarebytes virüs olarak gördüğü için tedirgin oldum. Daha önce Oyunceviri'den sorun yaşamış olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese iyi sosyaller, bugün Dead Space 1 indirdim ve oyun için Türkçe yama kurmak istedim. oyunceviri.net daha önce birçok kez kullandığım bir yama sitesi ve hiç sorun yaşamamıştım. Bugün de buradan Dead Space yaması indirdim. Dosyayı açmadan önce VirusTotal'den tarattım, sonuçlar böyle çıktı: VirusTotal. Malwarebytes virüs olarak gördüğü için tedirgin oldum. Daha önce Oyunceviri'den sorun yaşamış olan var mı?

Evet kardeşim orası virüs dolu sakın oradan bir şey indirme. Hepsi trojen bunların ben biliyorum benim kaynıma gelmişti aynı olay çok tehlikeli çok dolaşma oralarda. Şaka bir yana güvenilir site güncel oyunlar için makine çeviriyi öneririm.

Bir şey olacağını sanmıyorum. Daha önce defalarca bu siteden Türkçe yama indirdim bir sorun olmadı.

Hocam Malwarebytes ve VirusTotal trojan diyor ise yüklemeyin zaten PC'de bir sorun olmaz ama zamanla yavaşlar ve eski performansını alamazsınız zamanında ben de bu sitelerden yama yüklüyordum bilgisayarım yavaşladı ben format attım düzeldi.

Hocam bilmeden konuşmayın lütfen bende Modern Warfare 3 türkçesi var Kaspersky ve Malwarebytes da var virüs falan yok lütfen sallamayın.

Site çok güvenli :D

Önce yanlış bilgi söylüyorsunuz 4 tane beğenmedimi alınca düzeltiyorsunuz (r) güzelmiş.

Yardımcı olan herkese teşekkürler. Malwarebytes virüslü gösterince tedirgin olmuştum, şimdi içim rahatladı, yamayı kuracağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı