Oyuncu Ekipmanları Tavsiye

Mehmeteg0

Decapat
Merhaba Arkadaşlar
Bir konuda yardım isteyeceğim.
Ben kulaklık, mouse ve klavye alacağım öneride tavsiyede bulunursanız çok sevinirim.
Bütçelerim ;

Kulaklık: 135 tl benim düşündüğüm Rampage Sn-Rw8 Cobra Siyah 7.1 Surround Usb Led Oyuncu Kulaklık

Mouse: 140 tl benim düşündüğüm Bloody A9081 Multicore 4000CPI Gaming (Oyuncu) Mouse + Medium Gaming (Oyuncu) Mouse Pad (Bloody A90 Oyuncu Mouse + Bloody 081 Mouse Pad)

Klavye: 100 tl benim düşündüğüm Rampage KB-R9 Siyah / Gümüş Işıklandırmalı Oyuncu Klavyesi

Arkadaşlar bütçeme uygun tavsiye ettiğiniz daha iyi ekipmanlar varsa yazarsanız çok sevinirim. Kulaklığın mikrafonu benim için önemli yayın yapacağım.

Yani bu bütçe ile sana tavsiye veremem üzgünüm ama bu ürünlerin iyi olmadığını söyleyebilirim. Neden biraz daha para biriktirip daha iyisini almayasın.
Merhaba Arkadaşlar
Bir konuda yardım isteyeceğim.
Ben kulaklık, mouse ve klavye alacağım öneride tavsiyede bulunursanız çok sevinirim.
Bütçelerim ;

Kulaklık: 135 tl benim düşündüğüm Rampage Sn-Rw8 Cobra Siyah 7.1 Surround Usb Led Oyuncu Kulaklık

Mouse: 140 tl benim düşündüğüm Bloody A9081 Multicore 4000CPI Gaming (Oyuncu) Mouse + Medium Gaming (Oyuncu) Mouse Pad (Bloody A90 Oyuncu Mouse + Bloody 081 Mouse Pad)

Klavye: 100 tl benim düşündüğüm Rampage KB-R9 Siyah / Gümüş Işıklandırmalı Oyuncu Klavyesi

Arkadaşlar bütçeme uygun tavsiye ettiğiniz daha iyi ekipmanlar varsa yazarsanız çok sevinirim. Kulaklığın mikrafonu benim için önemli yayın yapacağım.
ek olarak mouse güzel

Bu tür ekipmanlarda sağlamlık çok önemlidir. Yerinde olsam en azından klavye için, Sağlamlık konusunda rüştünü ispat etmiş bir marka olan Logitech' i tercih ederdim.

G103

Son düzenleme:
Yerinde olsam en azından klavyede sağlamlık konusunda rüştünü ispat etmiş bir marka olan Logitech' i tercih ederdim. Captcha Verification
Bu tür ekipmanlarda sağlamlık çok önemli. Yerinde olsam en azından klavyede sağlamlık konusunda rüştünü ispat etmiş bir marka olan Logitech' i tercih ederdim. Captcha Verification
g103 yerine bunu tercih ederim fiyatı onunla eş değer olmasa bile yakın

Ayrı konu açmak istemedim 260 TL bütçe ile Bloody G501 nasıldır?
Bu ürünleri kullanmadığım için yorum yapamayacağım ama dediğim gibi klavyede diğer ekipmanlara göre sağlamalık daha önemli olduğu için Logitech, Steelseries gibi markalardan almak daha iyidir. Sourduğun ürünü kullanan bir arkadaş mesajını görürse daha iyi yardımcı olur sana.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı