Oyuncu Faresi Önerileriniz

genova88

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar bir oyuncu faresi alıcam bu Vatan Bilgisayar'da olmalı önerilerinizi bekliyorum.A4 Tech olmasın.

Level 10 elini terletmez ve kendi eline göre ayarlayabilirsin. Sol ve sağ tuşlar kullanışlı ve tipi güzel. Pişman olmazsın.

O kadar parayı verince pişman olmak istemeyeceksin zaten .D
G700'ü bende önerecektim, arkadaş ağzımdan aldı. Zevk meselesi inan ki.

G700'de aklıma takıldı ama kablosuz ve tipini sevmedim internette Level10M'in unboxing vidyolarını izledim LEDleri ayarlanıyor el terletmiyor Level10M daha cazip geldi parasının hakkını veriyor.

G700'de aklıma takıldı ama kablosuz ve tipini sevmedim internette Level10M'in unboxing vidyolarını izledim LEDleri ayarlanıyor el terletmiyor Level10M daha cazip geldi parasının hakkını veriyor.

Ben kablolu farelerden gerçekten hoşlanmam. Size önerdiğim G700'ü alın. Eğer diğer internet alışveriş sitelerini kullanabiliyorsanız G700s'yi alın.

Türkiye'de G700s satılmıyor. Ama diğer sitelerde satıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kablolu farelerden gerçekten hoşlanmam. Size önerdiğim G700'ü alın. Eğer diğer internet alışveriş sitelerini kullanabiliyorsanız G700s'yi alın.

Türkiye'de G700s satılmıyor. Ama diğer sitelerde satıyorlar.

O halde neden böyle yazıyor. Vatan bu kadar da yanlış yazamaz :D

Stokta Bulunduğu MağazalarTopkapı, Elmadağ, Bostancı, İzmir (Bornova), Ankara (Söğütözü), Bursa, Adana, Antalya (Lara), Konya, Kayseri, Ankara (Batıkent), Avcılar, NB Capacity, NB Bağdat Cd., NB AnkaMall, Samsun, Mersin, Kocaeli (İzmit), Gaziantep, NB Kadıköy, Sakarya (Adapazarı), Gaziosmanpaşa, İzmir (Balçova), Balıkesir, Dudullu, Antalya (Konyaaltı), Sivas, Denizli, Kahramanmaraş, Erzurum, Malatya, Ümraniye, Ankara (Ümitköy), Bağcılar, Pendik, Çorlu, Adana (Şehiriçi), İzmir (Gaziemir), Bodrum, Diyarbakır, Beylikdüzü, Eskişehir, Samsun (Merkez), Afyonkarahisar, Aydın, Ankara (Nata Vega), Manisa, Çorum, Hatay, Bursa (Nilüfer), Osmaniye, Sultanbeyli, İzmir (Karşıyaka), Ankara (Sincan), Bahçeşehir, İnternet

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı