Oyuncu Faresi Önerisi

Genellikle FPS, RPG ve MOBA oyunları için kaliteli ve uzun süre kullanabileceğim oyuncu faresi arıyorum. İnternette birçok fare araştırdım, maalesef aklıma yatan bir model bulamadım.

Önceliğim farenin kablosuz olması. Olmazsa kablolu modellere de yönelebilirim. Makro veya RGB gibi bir kriterim yok. Olmayabilir de.

Bütçe sıkıntım yok.

Logitech'in G900 ve G903 modeli mevcut. Yalnız ikisinde de çift tıklama sorunu olduğunu söyleyenler var. Bu modeli kullanan arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşabilir mi? Boşuna para verip kanser olmayalım.

Onun haricinde tavsiyelerinize açığım arkadaşlar.

Yardım edecek olan herkese şimdiden teşekkürler.
Ben bu hafta g900 alacağım, benim elime çok güzel oturdu açıkcası ve tuşları g502 gibi rahatsız etmiyor. Ben amazondan gift cardım olduğu için yurtdışından getireceğim. Yaklaşık 1 haftaya geliyor ve vergi, kargo dahil 100 dolar gibi bir fiyata geliyor. Türkiye de 700 küsür liralarda satılan fareyi 100- 150 tl ucuza getirebilirsiniz.

Merhaba, En uygun fiyatlı Logitech G305, G900/G903, biraz eski olmasına rağmen G602, Razer Mamba wireless 2018, Asus Gladius 2 wireless. Steelseries 710 ağırlığına dikkat edin, Steelseries 650.
Çift tıklama büyük ihtimal ile switch kaynaklıdır. Omron 50milyon tıklamalı switchler de daha çok rastlanıyor. Garanti süresi kapsamında ürün değişimi garanti sonrasında ise basit bir lehim işlemi ile oldukça kolay bir şekilde çözebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı