Oyuncu klavyesi tavsiyesi

Bütçe
300-400

Bugra09

Decapat
Önceden bir konu açtım ancak tam olarak kendimi anlatamadım galiba kimse yardımcı olamamıştı. Ağır olarak oyun oynuyorum ancak mekanik ya da membran hangisini tavsiye edersiniz bilmiyorum 10 yıllık klavye kullanıyorum ilk defa klavye alacağım. Ama sağlam olması önemli beni uzun bir süre götürsün malum dolar 9,42.Kronik sorunu olmaması çok önemli.

Bu klavye nasıl sizce isteklerimi karşılar mı?

Eğer oyun oynayacaksan tabikii mekanik klavye al, tepkime süreleri daha iyi oluyor. Sağlam ve kronik sorununun olmamasını istiyorsan bence Gamepower, Rampage ve James Donkey gibi markalardan alma, kronik sorunları çok ve çoğu klavyesi çok erken bozuluyor. Linkini verdiğin klavyeye gelecek olursak, membran alacaksan o bütçede en iyilerden, membran istiyorsan alabilirsin. Mekanik alacaksan sorularımı yanıtlar mısın? Hangi tür oyunlar oynuyorsun? Çok klavye kullanmanı gerektirecek kod yazma vb. durumlar var mı? Klavyede minimum ses mi istersin yoksa fazla ses de olur mu?

Önceden bir konu açtım ancak tam olarak kendimi anlatamadım galiba kimse yardımcı olamamıştı. Ağır olarak oyun oynuyorum ancak mekanik ya da membran hangisini tavsiye edersiniz bilmiyorum 10 yıllık klavye kullanıyorum ilk defa klavye alacağım. Ama sağlam olması önemli beni uzun bir süre götürsün malum dolar 9,42.kronik sorunu olmaması çok önemli.

Bu klavye nasıl sizce isteklerimi karşılar mı?

Bu ara sürekli aklımda bu var.

Ben biraz keyif adamıyım uzandığım yerden kablosuz takılmak oyun oynamak hoşuma gidiyor. Bunu almayı düşünüyorum. Ama fiyatı benim için pahalı. İyi midir kaliteli midir hiç bilmiyorum. Ama benim aradığım özelliklere sahip tek klavye bu. Belki bir fikir olur diye paylaşmak istedim.

Eğer oyun oynayacaksan tabikii mekanik klavye al, tepkime süreleri daha iyi oluyor. Sağlam ve kronik sorununun olmamasını istiyorsan bence Gamepower, Rampage ve James Donkey gibi markalardan alma, kronik sorunları çok ve çoğu klavyesi çok erken bozuluyor. Linkini verdiğin klavyeye gelecek olursak, membran alacaksan o bütçede en iyilerden, membran istiyorsan alabilirsin. Mekanik alacaksan sorularımı yanıtlar mısın? Hangi tür oyunlar oynuyorsun? Çok klavye kullanmanı gerektirecek kod yazma vb. durumlar var mı? Klavyede minimum ses mi istersin yoksa fazla ses de olur mu?

Ses hiç problem değil gürültülü çalışabilir kod yazmıyorum ancak genellikle kulaklığımda müzik olur beni de rahatsız etmez yani. Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Squad, post scriptum tarzı oyunlar oynuyorum.

Ben biraz keyif ada mıyım uzandığım yerden kablosuz takılmak oyun oynamak hoşuma gidiyor. Bunu almayı düşünüyorum. Ama fiyatı benim için pahalı. İyi midir kaliteli midir hiç bilmiyorum. Ama benim aradığım özelliklere sahip tek klavye bu. Belki bir fikir olur diye paylaşmak istedim.

Bu bütçeye Rampage almak saçmalık olur.
Ses hiç problem değil gürültülü çalışabilir kod yazmıyorum ancak genellikle kulaklığımda müzik olur beni de rahatsız etmez yani. Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Squad, post scriptum tarzı oyunlar oynuyorum.

Numpad olan: Redragon K565R-1 Rudra Kablolu RGB Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Numpad olmayan: Redragon Dark Avenger K568 RGB Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Ben biraz keyif ada mıyım uzandığım yerden kablosuz takılmak oyun oynamak hoşuma gidiyor. Bunu almayı düşünüyorum. Ama fiyatı benim için pahalı. İyi midir kaliteli midir hiç bilmiyorum. Ama benim aradığım özelliklere sahip tek klavye bu. Belki bir fikir olur diye paylaşmak istedim.

Teşekkür ederim bende alıştım Wireless klavye ve mouse a Microsoft'un bir setini kullanıyorum şu an multimedya kısayolları hesap makinesı vs. birçok kısa yolu var ancak şu an ilgi alanım değişti. Tavsiyeniz için teşekkürler.

Peki bu klavye nasıl forumda çok övüldüğünü gördüm ancak bir markanın her modeli birbirini tutmayabilir tabii ki.

Teşekkür ederim bende alıştım Wireless klavye ve mouse a Microsoft'un bir setini kullanıyorum şu an multimedya kısayolları hesap makinesı vs. birçok kısa yolu var ancak şu an ilgi alanım değişti. Tavsiyeniz için teşekkürler.

Peki bu klavye nasıl forumda çok övüldüğünü gördüm ancak bir markanın her modeli birbirini tutmayabilir tabii ki.

Klavye gayet güzel, ben bütçenizi 300-400 TL belirlediniz diye bu klavyeyi önermemiştim, alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı