Oyuncu koltuğu dışında alternatifler nelerdir?

Makaleler
1
Arkadaşlar oyun oynamak için oyuncu koltuğu dışında ne gibi alternatifler önerirsiniz. Oyuncu koltuğu dışında ne tür koltuk kullanıyorsunuz? Ben çok uzun yıllardır belki 20 senedir berjer tipi koltuklar kullanıyorum ve çok rahat. En son kullandığım koltuk nalları dikti, başka bir koltuk alacağım ama oyuncu koltuğu istemiyorum çünkü; ucuz olanları bildiğin dandik ofis koltuğu, gerçekten her yeri ayarlanabilir ve rahat olanlar ise çok pahalı. Masam her açıdan ayarlanabilir olduğu için (oyuncu masası) onu koltuğa göre ayarlıyorum. 500lira civarı ikinci el rahat berjerler var. Onlara bakıyorum. Başka alternatif önerilere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artık Oyuncu koltuğunun ''Ehehe ben oyuncuyum bak oyuncu koltuğum var'' demek için alındığını düşünüyorum, çünkü şu an hepsi 3000 liralardan başlıyor, çoğu o parayı da hak etmiyor. Şu an rahatlık olarak mükemmel, ayarlanabilir boyun desteği olan bir koltuk kullanıyorum, ayrıca çok da ucuz bir fiyata aldım. Oyuncu koltuğu alacağım diye kendinizi çok kasmanıza gerek yok, internetten (İnstagram üzerinden vs.) araştırıp gayet ucuza güzel koltuklar bulabilirsiniz.

Artık Oyuncu koltuğunun ''Ehehe ben oyuncuyum bak oyuncu koltuğum var'' demek için alındığını düşünüyorum, çünkü şu an hepsi 3000 liralardan başlıyor, çoğu o parayı da hak etmiyor. Şu an rahatlık olarak mükemmel, ayarlanabilir boyun desteği olan bir koltuk kullanıyorum, ayrıca çok da ucuz bir fiyata aldım. Oyuncu koltuğu alacağım diye kendinizi çok kasmanıza gerek yok, internetten (İnstagram üzerinden vs.) araştırıp gayet ucuza güzel koltuklar bulabilirsiniz.
Merhaba, örnek teşkil etmesi adına kullandığınız modeli ya da benzeri ürünleri paylaşır mısınız?

Kimsenin öyle düşünüp aldığını sanmıyorum hocam ben kullanmadım ama mağazada test ettim gerçekten çok rahat oluyorlar. Sizin kullandığınız koltuğun modeli nedir ben de koltuk arayışındayım.

Yillardir kullanıyorum temiz. Artık vücut baskasini kabul etmiyor.
IMG_20221204_143958.jpg

Yillardir kullanıyorum temiz. Artık vücut baskasini kabul etmiyor.Eki Görüntüle 1592984
Asıl oyuncu koltuğu budur.

Kimsenin öyle düşünüp aldığını sanmıyorum hocam ben kullanmadım ama mağazada test ettim gerçekten çok rahat oluyorlar. Sizin kullandığınız koltuğun modeli nedir ben de koltuk arayışındayım.
Üstte de belirttiğim gibi, markası modeli yok. Instagram'da belli başlı satıcı sayfaları var, o sayfalardan araştırın, mağazasına gidip test edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı