Oyuncu koltuğu önerisi

Furkan89

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize mutlu ve huzurlu bayramlar diliyorum. Oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum. Aklımda xDrive Akdeniz var. Kuzenim almıştı bayağı hoşuma gitti. 121 kg 1.82 cm boyum var. Önerebileceğiniz sağlam ve kaliteli başka bir marka var mı? Teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Youtube'da bayağı bir incelemesi mevcut, hazır indirimdeyken f/p olarak taş gibi koltuktur. Aliexpress koltuklarına 3K vermekten çok daha iyi bir seçenek.

Youtube'da bayağı bir incelemesi mevcut, hazır indirimdeyken f/p olarak taş gibi koltuktur. Aliexpress koltuklarına 3K vermekten çok daha iyi bir seçenek.

Siparişini verdim itopyadan umarım gelir. Kargo net kargo ve 2 gündür kartal depoda gözüküyor.

Merhabalar kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sünger kaliteleri kötü uzun süreli kullanım sonucu çökme yaşanıyor. Calitte oyuncu koltuklarına bakabilirsin. Ama hepsi burada gibi platformlarda fiyatı daha uygun. Kumaş olduğu için terleme yapmıyor. Sorun yaşarsanız eğer hızlı bir şekilde dönüş yapıyorlar. Tüm aksamları çok kaliteli. Verdiğin parayı hak ediyor. Bir göz atmanı tavsiye ederim.

Merhabalar kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sünger kaliteleri kötü uzun süreli kullanım sonucu çökme yaşanıyor. Calitte oyuncu koltuklarına bakabilirsin. Ama hepsi burada gibi platformlarda fiyatı daha uygun. Kumaş olduğu için terleme yapmıyor. Sorun yaşarsanız eğer hızlı bir şekilde dönüş yapıyorlar. Tüm aksamları çok kaliteli. Verdiğin parayı hak ediyor. Bir göz atmanı tavsiye ederim.

Tavsiyen için teşekkürler uzun araştırmalar sonucu Razer Iskur X almış bulunmaktayım. Kalitesi tartışılmaz tek kusuru yaz aylarında terletme yapması onun dışında beli kavraması, dayanıklı ve kaliteli olması muazzam.

Ben de oyuncu koltuğu bakıyorum önerileri kontrol edeyim dedim, bu fiyat ne abi? 😁

Koltuk alırken fotodan anlaşılır üst kenar kısmındaki boşluk ve kırışıklıklara bakın. Bazı firmalar dökme sünger diye kenara normal sünger koyuyormuş kırışıklık da ondan oluyormuş. Ondan sonra da 2 gün geçince laçka olıyormuş. Bunu da dökme sünger diye satıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı