Oyuncu koltuğu vs ofis koltuğu

Bütçe
2000-5000

Kadir Ekelik

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yaşadığım şehirde herhangi bir oyuncu koltuğu satan mağaza veya bayi yok. Denemeden almak istemiyorum ama deneme şansım da yok. Boy 1.84 kilo: 80.
Ofis malzemeleri satan birkaç yer gezdim bugün sadece bir dükkan da rahat ettiğim bir sandalye vardı onunda fileli olanı rahat değil deri olanı rahattı 2500₺ dediler. 2000₺ nakite veriyorlar sizce bu deri koltuğu mu almalıyım yoksa oyuncu koltuğu veya ofis koltuğu olarak şu ürünleri tercih etsem sorun yaşar mıyım?

xDrive Akdeniz.
Hawk Gaming Chair fab V4.
IKEA markus.
IKEA jarvfjallet.

Fab v4 sipariş ettim fakat daha kargolanmadı. İlk defa bir oyuncu koltuğu aldım. Deneyim sürecim aşağıdaki gibi oldu.

"Perşembe günü 2.800'den fab v4 sipariş ettim. 200TL'ye de kol kaplaması aldım. Toplam 3K'ya pişman etmez umarım. Şu an koltuk tek başına 3.200 olmuş zaten. Sadece İzmir'deki XPrime mağazasına girip ürünlerini deneyebilmiştim, aralarında beğendiğim sadece titan modeli olmuştu fakat Hawk Fab v4 gözüme çok güzel görünüyordu ve araştırma yaptığımda XPrime'dan daha kaliteli olduğu izlenimine katıldım.

xDrive markasından hiç denemedim fakat özellikle uzak durmamın 3 sebebi var.

1: Koltuğun kumaş olmasını istiyordum ve xDrive markasında kumaş modeli Akdeniz modelinden başlıyordu onun fiyatı da 3.800, hawk zaten yeterince kaliteli olacağından hem ekstra 1.000TL vermek istemedim,
2: Hawk'ın görünüşünü Akdeniz'e göre daha çok beğeniyordum.
3. Akdeniz modeli Hawk Fab gibi tamamen kumaş değil sanırım deri/kumaş karışık duruyor ama bu kısımdan emin olamadım."

Amazon da 4000₺ kendi sitesi sanırım Hawk Chair diye orada 3200₺ fiyatı uyuyor benim için. Siz kullanıyor musunuz bu ürünü.
Deneme fırsatım oldu. Rahat terletme yapmıyor.

Fab V4 sipariş ettim fakat daha kargolanmadı. İlk defa bir oyuncu koltuğu aldım. Deneyim sürecim aşağıdaki gibi oldu.

"Perşembe günü 2.800'den fab v4 sipariş ettim. 200TL'ye de kol kaplaması aldım. Toplam 3K'ya pişman etmez umarım. Şu an koltuk tek başına 3.200 olmuş zaten. Sadece İzmir'deki XPrime mağazasına girip ürünlerini deneyebilmiştim, aralarında beğendiğim sadece titan modeli olmuştu fakat Hawk Fab v4 gözüme çok güzel görünüyordu ve araştırma yaptığımda XPrime'dan daha kaliteli olduğu izlenimine katıldım.

xDrive markasından hiç denemedim fakat özellikle uzak durmamın 3 sebebi var.

1: Koltuğun kumaş olmasını istiyordum ve xDrive markasında kumaş modeli Akdeniz modelinden başlıyordu onun fiyatı da 3.800, hawk zaten yeterince kaliteli olacağından hem ekstra 1.000TL vermek istemedim,
2: Hawk'ın görünüşünü Akdeniz'e göre daha çok beğeniyordum.
3. Akdeniz modeli Hawk Fab gibi tamamen kumaş değil sanırım deri/kumaş karışık duruyor ama bu kısımdan emin olamadım."

Teşekkürler sanırım ben de fab4 alacağım.

Deneme fırsatım oldu. Rahat terletme yapmıyor.

Tamamdır sağ olun tercih edeceğim sanırım.

XDrive'den birkaç tane koltuk denedim, derileri ortalama rahatlık sunuyor çünkü kalın süngerin yumuşaklığı geçmiyor. Atak modeli vardı süngeri kalındı ve kumaştı o rahattı belki o alınabilir, Akdeniz deneyemedim yoktu.

XDrive'den birkaç tane koltuk denedim, derileri ortalama rahatlık sunuyor çünkü kalın süngerin yumuşaklığı geçmiyor. Atak modeli vardı süngeri kalındı ve kumaştı o rahattı belki o alınabilir, Akdeniz deneyemedim yoktu.

Hawk Fab V4 sipariş verdim hayırlıdı inşallah sorunsuz kullanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı