Oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
max 650

ceda

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Uzun süre idare edebileceğim zar zor bozulan mikrofonu iyi, e tabii sesi de iyice anlayabileğim bir kulaklık istiyorum. JBL iyi diyorlar 3 4 tane ya da bunu al kesin bir sorun yaşamazsın dediğiniz bir kulaklık var mı?

Merhaba. Uzun süre idare edebileceğim zar zor bozulan mikrofonu iyi, e tabii sesi de iyice anlayabileğim bir kulaklık istiyorum. JBL iyi diyorlar 3 4 tane ya da bunu al kesin bir sorun yaşamazsın dediğiniz bir kulaklık var mı?
JBL Quantum 100 iyi hocam sesi iyi ancak benim kulaklığımın içinde sallanmalar başladı, heralde sorun bir tek bende.
Corsair HS35, Quantum 100'ün aynısı zaten.

Tronsmart Sono alabilirsiniz.
Eğer anakartınızın ses yongası iyi değilse eğer, Cooler Master CH321 alabilirsiniz, indirimde şu an.

JBL quantum 100 iyi hocam sesi iyi ancak benim kulaklığımın içinde sallanmalar başladı, herhalde sorun bir tek bende.
Corsair HS35, quantum 100'ün aynısı zaten.

Tronsmart Sono alabilirsiniz.

HS35 malzeme kalitesi çok kötü kafamı bir vurdum direk kırıldı üst tarafı ortadan ikiye katlanabiliyor ama hala çalışıyor.

Eğer Trust GXT 390'a verecek paranız varsa onun yerine bunu alın;

Tronsmart Sono'yu geçtim, benim JBL quantum 100 parçalar bunu.

Bilgisayarımda wierless yok maalesef.
HS35 malzeme kalitesi çok kötü kafamı bir vurdum direk kırıldı üst tarafı ortadan ikiye katlanabiliyor ama hala çalışıyor.
Eğer Trust GXT 390'a verecek paranız varsa onun yerine bunu alın;
bu kulaklık ile jbl 400 arasında gidip geliyorım

Yeni konular

Geri
Yukarı