Oyuncu kulaklığı önerisi

Shalashaskaa861

Hectopat
Razer Kraken X
HyperX Cloud 2
Logitech G633, G930, G933
SteelSeries actrics 3
Corsair HD50 Pro, Void Elite RGB,
ASUS STRIX 2.0 DSP/BLK/ALW - UBW

Ürünleri buldum. Sizce hangisini tercih etmeliyim?
Başka tavsiyesi olan var mı ikinci el alacağım.
Ekstra Corsair HS60

Son düzenleme:
Bütçen varsa tabii ki HyperX Cloud 2 al derim ama bütçen 500 TL civarı ise Rampage R36 Drop alabilirsin. 2 yıldır kullanıyorum, hiç bir sıkıntısı yok. Gayet güzel sesi, mikrofonu.
Rampage R36 Drop

Bütçen varsa tabii ki HyperX Cloud 2 al derim ama bütçen 500 TL civarı ise Rampage R36 drop alabilirsin. 2 yıldır kullanıyorum, hiçbir sıkıntısı yok. Gayet güzel sesi, mikrofonu.
Rampage R36 Drop

Dostum HyperX Cloud 2'nin artısı ne anlamadım herkes öneriyor 7.1'i kötü diye duydum bazı yerlerde neden almalıyım onu söyle.

Uzun ömürlü, kullanışlı, kaliteli. 7.1'inde sıkıntı olacağını sanmıyorum. Yıllardır herkes kullanıyor.

Net bir şey söylemek zor. Fakat karşılaştırmak gerekirse:
  • Mikrofon olarak; G633'ün bir tık daha iyi olduğu söyleniyor.
  • 7.1 için HyperX için sanal, G633 için Dolby. Bu durumda G633 daha iyi ses ve bas veriyor. Ama genel kullanımda eğer ses işinde değilseniz fark yaratan bir durum oluşmayacaktır.
  • Ses kartı için HyperX'in kulaklıktan harici olarak var, G633'ün ise üzerinde dahili.
  • Tasarım için de HyperX daha önde, daha kullanışlı. G633 ağır, hantal ve büyük.
Karar sizin.

Net bir şey söylemek zor. Fakat karşılaştırmak gerekirse:
  • Mikrofon olarak; G633'ün bir tık daha iyi olduğu söyleniyor.
  • 7.1 için HyperX için sanal, G633 için Dolby. Bu durumda G633 daha iyi ses ve bas veriyor. Ama genel kullanımda eğer ses işinde değilseniz fark yaratan bir durum oluşmayacaktır.
  • Ses kartı için HyperX'in kulaklıktan harici olarak var, G633'ün ise üzerinde dahili.
  • Tasarım için de HyperX daha önde, daha kullanışlı. G633 ağır, hantal ve büyük.
Karar sizin.
mikrofona ihtiyacım yok en iyi sesi hangisi veriyorsa onu istiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı