Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Bugün SteelSeries Arctis 3 siparişim geldi ancak belki de benden kaynaklı bir sorundan dolayı ürünü iade ettim çünkü Discord'da yer yer arkadaşlarımın sesini onlara yansıtıyordu.
SteelSeries Arctis 3 haricinde önerebileceğiniz bir kulaklık var mı USB girişli olursa çok iyi olur çünkü bu ses yansımasının jak girişlerinden olabileceğini düşünüyorum.

Bugün SteelSeries Arctis 3 siparişim geldi ancak belki de benden kaynaklı bir sorundan dolayı ürünü iade ettim çünkü Discord'da yer yer arkadaşlarımın sesini onlara yansıtıyordu.
SteelSeries Arctis 3 haricinde önerebileceğiniz bir kulaklık var mı USB girişli olursa çok iyi olur çünkü bu ses yansımasının jak girişlerinden olabileceğini düşünüyorum.
Belki de Jak girişinde bir sorun vardır.

Merhaba, 4 adet oyuncu kulaklığı buldum. Sizin yorumlarınız bu kulaklıklar için nelerdir? Kullananlar var mı? Rahatlık açısından hangisi iyi? Mikrofon ve ses kalitesi için hangisini almalıyım? Bunların dışında ekstra olarak önerebileceğiniz bir kulaklık var mı? Teşekkürler.
  1. SteelSeries Arctis 1 Kablolu Oyuncu Kulaklığı - PS4, PC, Xbox, Nintendo Switch ve Mobil Uyumlu Arctis1 | Trendyol
  2. SteelSeries Arctis 3 Siyah (2019 Edition) Oyuncu Kulaklık Siyah Arctis3 | Trendyol
  3. RAZER Kraken X Usb Oyuncu Kulaklığı 22.0355 | Trendyol
  4. Corsair HS50 Stereo Oyuncu Kulaklığı - Mavi CA-9011172-EU | Trendyol
Bu kulaklıklar kablolu olmak zorunda mı? Bluetooth kulaklık-mikrofonlu bir kulaklık öneriniz var mıdır? Hem PS 4'te hem de laptopta oyun oynarken kullanmak istiyorum. Artı dışarda müzikte dinlesem süper olurdu.

Arctis 5'i 6 ay kullandım CS:GO LoL PUBG Rainbow tarzı oyunlar oynuyorum hep hiç sıkıntı yaratmıyor aksine seni hep 1-2 adım önde tutabilir Arctis 3 alacaktım bende seni üzmez ama tavsiyem 950 TL'ye Arctis 5 bulabiliyorsun 200 TL gibi bir para ekleyerek bunu almanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı