Oyuncu kulaklıklarının sürekli bozulması nasıl önlenir?

khalannz7

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bugüne kadar genelde hep ucuz kulaklıklar kullandım (Rampage vb.) ve kablosu çok uzun olduğu için kıvrılıyor. Bozulma sebebinin bu olduğunu düşünüyorum.
Şu an Cooler Master CH321 aldım. Sizce bozulmaması için nasıl bir yol izlemeliyim?

Bozulacağını sanmıyorum, daha önce ucuz kulaklıklar kullandığınızı belirtmişsiniz. Arctis 5 kullanıyorum, kablosu sık sık koltuğuma sıkışır çekerken istemeden zorluyorum ama hiçbir şey olmadı.

Sadece kabloyu çok bükmemeye dikkat edin onun dışında dikkat etmeniz gereken herhangi bir şey yok, ucuz etin yahnisi yavan olur :).

Bozulacağını sanmıyorum, daha önce ucuz kulaklıklar kullandığınızı belirtmişsiniz. Arctis 5 kullanıyorum, kablosu sık sık koltuğuma sıkışır çekerken istemeden zorluyorum ama hiçbir şey olmadı.

Benim ki çok fazla kıvrılıyor kasa ile aramda yarım metre vardır en fazla 2 metrelik kablonun kalan kısmı full kıvrılıyor acaba kelepçe ile bağlasam olur mu?

Sadece kabloyu çok bükmemeye dikkat edin onun dışında dikkat etmeniz gereken herhangi bir şey yok, ucuz etin yahnisi yavan olur :).
Peki bükmemek için ne yapabilirim çünkü imkansız gibi bir şey kasa ile aramda yarım metre var

Yeni konular

Geri
Yukarı