Oyuncu laptop vs normal laptop

Makaleler
5
Yer
Dattebayo
Daha fazla  
Giriş seviyesi catıa, SolidWorks ve film izlemek için laptop almak istiyorum. Birçok konu araştırdım ama bir türlü karar veremedim. Oyun oynamayacağım.
Normal laptop işimi görür mü? MX450 ve GTX1650 Ti arasında nasıl bir fark var? AutoCAD ve SolidWorks için soruyorum.
Sessiz ve ısınmaması benim için önemli. Bu yüzden oyuncu laptoplarina pek sıcak bakamıyorum.
Bu laptopların arasında kaldım.

15 gün bekleyip fiyatı artmazsa bu laptopu alabilirim. Fiyatı artarsa boş yere beklemiş olacağım.

@DarkSynergy
Hepsiburada üzerinden aldım.

Hayırlı olsun öncelikle, ürünün ekranı 60Hz mi yoksa 120 Hz mi? Resmi sitesinde bile açıklayıcı bir bilgi yok da :/
@Iskenderun
Dediğiniz modeli alabilecek bütçem maalesef yok.
hayırlı olsun sonunda bu ürün ile ilgili koca internet aleminde bir sizin yorumlarınızı gördüm , youtube da bir videosu bile yok . ürün 60 hz mi ? yoksa 120 hz mi ekranı ? resmi sitede bile bir bilgi yok , sadece ingilizce bir youtube videosunda sözü geçiyor o kıadar ??

4k video izlerken hiç takılma yaşadınız mı acaba ? heves edip bir drone aldım ama 4k videolarını asus ux305 ( 6 yıllık bir ultrabook ) da izleyemedim , isyanlardayım . sırf bu videoları izlemek ve kırpıp müzik eklemek için vs vs ya iyi ? bir tablet ya da notebook almak istiyorum :/ kafaınızı şişirdiysem özür dilerim

Yeni konular

Geri
Yukarı