Oyuncu masasını güzelleştirmek için öneriler

nic0las

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Barış Akarsu dinliyor <3
Daha fazla  
Meslek
Sıradan Biri
Arkadaşlar direkt konuya giriyorum. Çok sade bir masam var ve bu hiç hoşuma gitmiyor. Daha güzel bir görünüme sahip olmak istiyorum. Ve bu dediklerim 1 mouse pad ile olacak iş değil. :D Masamın daha güzel görünmesi için aklınıza gelen herhangi bir şey önerir misiniz? RGB LED takmak gibi mesela. Uçuk fiyatlar olmaması iyi olur. :)

Arkadaşlar direkt konuya giriyorum. Çok sade bir masam var ve bu hiç hoşuma gitmiyor. Daha güzel bir görünüme sahip olmak istiyorum. Ve bu dediklerim 1 mouse pad ile olacak iş değil. :D Masamın daha güzel görünmesi için aklınıza gelen herhangi bir şey önerir misiniz? RGB LED takmak gibi mesela. Uçuk fiyatlar olmaması iyi olur. :)
Dediğin gibi RGB LED takabilirsin, RGB mouspad kullanabilirsin veya kablosuz şarj aleti telefon tutucu falan öyle şeyler kullanabilirsin, güzel durur benim fikrimce.

Dediğin gibi RGB LED takabilirsin, RGB mouspad kullanabilirsin veya kablosuz şarj aleti telefon tutucu falan öyle şeyler kullanabilirsin, güzel durur benim fikrimce.
Aklımda masanın altına ve monitörümün arkasına led döşemek var. Arka taraf kapalı olduğu için güzel bir görüntü ortaya çıkacaktır diye düşünüyorum.

Arkadaşlar direkt konuya giriyorum. Çok sade bir masam var ve bu hiç hoşuma gitmiyor. Daha güzel bir görünüme sahip olmak istiyorum. Ve bu dediklerim 1 mouse pad ile olacak iş değil. :D masamın daha güzel görünmesi için aklınıza gelen herhangi bir şey önerir misiniz? RGB LED takmak gibi mesela. Uçuk fiyatlar olmaması iyi olur. :)

1rulo tuvalet kağıdı, 2 3 çikolata kabuğu, 1.5litre yamulmuş şişe, isteğe bağlı kola bardağı da koyabilirsiniz metal şişe de olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı