Oyuncu/ofis koltuğu önerisi

Bütçe
1000 TL

Aydın Bekoğlu

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Back-End Developer
Bütçem 1000 civarında fazla zorlayamam. Bulduğum koltuklar bunlar. Bu koltuklardan hangisini önerirsiniz?

1-) Ofisel Yeni Nesil Oyuncu Koltuğu Kırmızı 2555K
2-) https://www.hepsiburada.com/ofisinhazir-dark-cloud-oyuncu-koltugu-kirmizi-p-HBV00000IY4SF
3-) DECOFİS STAR FİLELİ MÜDÜR KOLTUĞU Fiyatları ve Özellikleri
4-) https://www.hepsiburada.com/seduna-...calisma-koltugu-hareketli-kol-p-hbv00000ezdv6
5-) https://www.hepsiburada.com/xfly-ve...nOl8eFjJEF3Y9VdmrgxIIQrKrhlrkDHhoC05oQAvD_BwE

Bel ve boyun bölgemde fıtık çıktı. İşim ve okulum gereği uzun süre PC başında oturmam gerekiyor. Şu an yazarken bile ağrı çekiyorum bu yüzden 1000 TL civarına alabileceğim en iyi koltuğu almak istiyorum. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.

3. ve 4. linklerdeki ürünleri tavsiye etmem, konfor açısından kesinlikle pişman olursunuz. Zamanla bel ağrısı yapıyor ve oturma kısmının çok da rahat olduğunu söyleyemem. Decofis markalı koltuğu almıştım geçen ay ve amortisörü birkaç gün içinde oturduğum zaman sallanmaya başladı. Koltuğun kumaş yapıda olması biraz daha iyi olacaktır, uzun süreli kullanımda terlemeyi engeller. Konuyu takip ediyor olacağım ben de.

3. ve 4. linklerdeki ürünleri tavsiye etmem, konfor açısından kesinlikle pişman olursunuz. Zamanla bel ağrısı yapıyor ve oturma kısmının çok da rahat olduğunu söyleyemem. Decofis markalı koltuğu almıştım geçen ay ve amortisörü birkaç gün içinde oturduğum zaman sallanmaya başladı. Koltuğun kumaş yapıda olması biraz daha iyi olacaktır, uzun süreli kullanımda terlemeyi engeller. Konuyu takip ediyor olacağım ben de.

3. ve 4. en içime sinenlerdi. Şimdi sen böyle deyince :/

5. hakkında ne düşünüyorsun bilgin var mı?
Bir de bunu buldum indirimle 780 TL Alpha Fab1 Kumaş Oyuncu Koltuğu Gri

3. ve 4. en içime sinenlerdi. Şimdi sen böyle deyince :/
Daha bugün iadesini gerçekleştirdim. Bel kısmı tam desteklemiyor, oturma kısmı birkaç saatten sonra ağrıtmaya başlıyor, boyun desteği çok geride ve sallanıyor. Bunlar şu an aklıma gelen sorunlarıydı.
Bunu ben de beğendim, hem kumaş yapıda olması hem de fiyatı sandalyeyi gözümde daha da bir güzelleştirdi. Kendim de alacağım için iyice araştırmadan iyidir diyemiyorum, biraz daha inceledikten sonra belki bir şeyler söyleyebilirim bunun hakkında.

Daha bugün iadesini gerçekleştirdim. Bel kısmı tam desteklemiyor, oturma kısmı birkaç saatten sonra ağrıtmaya başlıyor, boyun desteği çok geride ve sallanıyor. Bunlar şu an aklıma gelen sorunlarıydı.

Bunu ben de beğendim, hem kumaş yapıda olması hem de fiyatı sandalyeyi gözümde daha da bir güzelleştirdi. Kendim de alacağım için iyice araştırmadan iyidir diyemiyorum, biraz daha inceledikten sonra belki bir şeyler söyleyebilirim bunun hakkında.
Bende dünden beri bakıyorum. Şuan bulduğum en iyisi bu. İndirim ne zaman biter onuda bilmiyorum. Normal fiyatı 1100 falan

Geri
Yukarı