Oyuncular Neden Fiber İnternet Kullanmalı?

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Oyuncular Neden Fiber İnternet Kullanmalı

Türkiye’nin internet altyapısı her geçen gün gelişiyor. Bununla birlikte firmaların sunduğu hizmetler de altyapının getirdiği maliyetler ve zorluklar karşısında kullanıcılara yüksek fiyat olarak dönüyor. Ancak günümüzün en hızlı ve sorunsuz altyapısı olan fiber altyapılar, maliyetli de olsa oyuncular için vazgeçilmez bir seçenek. Peki bunun sebebi nedir? Öncelikle altyapıların ne olduğuna ve avantajlarına bakmak gerekiyor. İnternet […]

Devamı: Oyuncular Neden Fiber İnternet Kullanmalı?
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Gümüş elo oyuncuları babalarına neden 1000 Mbps fiber internet almaları gerektiğini açıklarken;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gigabit interneti geçtim artık, şu altyapıların ciddi şekilde yenilenmesi şart. Ping sorunu çözüldüğünde zaten diğer gigabit meselesine de geçilir. Tabii doğru ya Türkiye gibi bir yerde yaşadığımı hatırladım. Kime ne halt anlatıyorsam, lanet olsun.

Gümüş elo oyuncuları babalarına neden 1000 Mbps fiber internet almaları gerektiğini açıklarken;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet baba, 1 Gbps olmayan internet zoom açmıyor. (Yaşanmış bir hikaye.)

Geçtim Gigabit interneti falan.
Biz neden altyapı yapamıyoruz?
Pakette teklif edilenden oldukça düşük hız, kopmalar, ping, gecikme, paket kaybı ve daha nicelerini yaşıyoruz. 21. yy.da bunları yaşamak çok saçma. Tabii bunlar sadece bizim ülkeye özgü.
Ben neden Gigabit internete ulaşamıyorum? Neden her gün internet sağlayıcımı arayıp şikâyette bulunuyorum? Sıktı artık.

Geri
Yukarı