Oyuncuların kötülüğü ne olacak?

berkingbad

Kilopat
Rankım LEM. Premium görevlerini tamamlamak için sabahtan beri 7 maç Faceit girdim hepsi lose. Nedenler;

1- Takımdakilerin yabancı olması.
2- Faceit solo girince toksik çocukların olması.
3- Rusların iletişim kurmayı reddetmesi.
4- Knife roundunu kaybettik diye trolleyenler.
5- Istediği sunucu bölgesi seçilmedi diye toksiklik yapanlar.

5 Leveldan 2'ye düşmeme az kaldı.
Ardından dedim ranked gireyim de en azından oyun bilen birileriyle oynayayım. 2 LEM, 3 Suprem girdik maça.
Türklerde de aynı muhabbet. Her öldüklerinde info vermek yerine küfür edip, nasıl oluyor ya? Hile bunlar ya vs. muhabbetleri.
Biz iki kişi 30'ar vurmuşuz Supreme'ler 8-12 vurmuş. Var mı böyle bir şey ya? Gerçekten son bir haftadır o kadar soğudum ki.
Ben çok iyi bir oyuncu olmayabilirim. Karşı taraf daha iyi olduğu için yenilebilirim. (Çok normal)
Ama kendi dengimde takım arkadaşlarım olmadığı için kaybetmekten yoruldum.
Yok mu koskoca Technopat kullanıcıları arasında rank kasan, Faceit görev yapan arkadaşlar. Beraber girelim bir şeyler yapalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saydığınız sebeplerden dolayı oyunu bırakmak istiyordum en son ses kasarak ve biraz da şansla sisten 1 kişiye headshot attığım için overwatch ban yedim ve bırakmama vesile oldu. Şükür ki kurtulmuşum.

Saydığınız sebeplerden dolayı oyunu bırakmak istiyordum en son ses kasarak ve biraz da şansla sisten 1 kişiye headshot attığım için overwatch ban yedim ve bırakmama vesile oldu. Şükür ki kurtulmuşum.
Beyinsiz müfettişler ne olacak fakat bu sefer bir işe yaramışlar gibi gözüküyor galiba 😆

Ben de bırakıcam ama bırakamıyorum bağımlısı oldum resmen :D Beraber oynayalım diyeceğim ama rankım Nova3 sana göre zayıf kalırım. Çoğu maçtır kötü takım denk gelmiyor Allah'tan ama karşı takımda AWP ile veya normal pusanlar,P90 ya da pompalıyla rushlayanlar (ben de yapıyorum aslınada :D) , zıplayarak hs atanlar ya da rastgele bir yere sıkıp bana hs atmayı başaranlar aşırı sinirimi bozuyor

Baya güldüm arkadaşların yorumuna, vay efendim sisten vurunca ban yedim. Yazık kafanıza. CS takımsız oynanacak bir oyun değildir. Ya arkadaş edinmeniz lazım, böyle devam ederseniz oyundan iyicene soğursunuz zaten.

Baya güldüm arkadaşların yorumuna, vay efendim sisten vurunca ban yedim. Yazık kafanıza. CS takımsız oynanacak bir oyun değildir. Ya arkadaş edinmeniz lazım, böyle devam ederseniz oyundan iyicene soğursunuz zaten.

CS:GO Overwatch Sitemi Uzmanı Prof. Dr. Onur Siyamoğlu, sisteme toz konduramıyor.

6 k dan fazla saatim var. Faceit 10 LV de çok kez maça girdim. Steam linkini atında bakalım, o zaman yanınızda dururuz. Siz merak etmeyin, siz giderken biz o yollardan dönüyorduk. 60 vurduğum maçta vac veya over bani yemedim, neden biliyor musun çünkü temiz oynuyorum. 🙂 Komiksiniz.

6 Kdan fazla saatim var. Faceit 10 LV de çok kez maça girdim. Steam linkini atında bakalım, o zaman yanınızda dururuz. Siz merak etmeyin, siz giderken biz o yollardan dönüyorduk. 60 vurduğum maçta VAC veya over bani yemedim, neden biliyor musun çünkü temiz oynuyorum. 🙂 Komiksiniz.

Tamam hocam haklısınız, ben kaçar.

Geri
Yukarı