Oyuncustore gibi siteler oyunları nasıl bu kadar ucuza alabiliyor?

SyberT

Femtopat
Daha fazla  
Oyuncustore gibi bazı siteler oyunların normal fiyatlarının çok çok altında satıyor ve bunu sadece siteler değil Online satış sitelerindeki kullanıcılarda satıyor, benim merak ettiğim bu oyunlara nasıl sahip olabiliyorlar VPN ile başka ülkeye bağlanıp ucuza mı alıyorlar yoksa farklı bir durum mu?

Hocam bence bir program sayesinde hesapları düşürüyorlar. Ama eğer alışveriş için soruyorsanız oyuncustore kesinlikle güvenilir kendilerinden bayağı alışveriş yaptım

Hesap satıyorlar. Meşhur bir Rus sitesi var, orada her şeyin program, oyun, vs. aklınıza ne gelirse hesabı var. Toplu alıp satıyorlar ve iyi kar ediyorlar. O fiyatlara key satabilirler mi sizce.

Oyuncustore gibi bazı siteler oyunların normal fiyatlarının çok çok altında satıyor ve bunu sadece siteler değil Online satış sitelerindeki kullanıcılarda satıyor, benim merak ettiğim bu oyunlara nasıl sahip olabiliyorlar VPN ile başka ülkeye bağlanıp ucuza mı alıyorlar yoksa farklı bir durum mu?
Hocam normal bir şekilde alıyorlar aile koruması atıyorlar. Herkese aynı hesabı veriyorlar. Herkes indirip aynı hesaptan offline oynayabiliyor çalıntı durumu yok ama online girilmiyor. Herkesten 20 TL alsalar belli bir süre sonra kar yapıyorlar.
Key satıyorlarsa başka tabii.

Kullanıcı Sözleşmelerini okuduğunuzda profesyonellikten çok uzak şeyler görüyorsunuz (Sosyal mecralarda kendilerini kötüleyenlerin garantilerini iptal etmek gibi), genellikle bu şekilde oyun satan siteler pazar kullanımına ve oyun satın alımına kapalı çalıntı hesaplar satıyorlar.

20-30 TL’ye hesap satın alarak oyun oynamak yine korsan oyunculuğa giriyor çünkü yapımcıyı değil de hesabı satan kişiye ücret ödemiş oluyorsunuz. Bu satılan hesaplar çalıntı olmasa bile 1 tane oyun satın alarak o oyunu 10 kişiye sattıkları için kar elde ediyorlar.

Geri
Yukarı