Oyuncustore gibi siteler oyunları nasıl bu kadar ucuza alabiliyor?

20-30 TL'ye hesap satın alarak oyun oynamak yine korsan oyunculuğa giriyor çünkü yapımcıyı değil de hesabı satan kişiye ücret ödemiş oluyorsunuz. Bu satılan hesaplar çalıntı olmasa bile 1 tane oyun satın alarak o oyunu 10 kişiye sattıkları için kar elde ediyorlar.

Ne yapalım hocam? Bir oyuna alt tarafı Total de Max 7-8 saat oynayacağımız oyuna 500₺ mi verelim?

Hocam ben olsam almam. Oyuna girerken ikidebir sizi oyundan atıp başkalarının sizin yerinize oynamasını istiyorsanız gayet ideal bir seçim. Bunun yerine Technopat'ta %10 %20 indirimle size oyun hediye edenleri tercih edebilirsiniz :D

Hayır, bizzat oyuncu Store'den ürün aldım 1.5 yıldır bende hiçbir sıkıntısı yok, ayrıca orijinal ve müşteri ile güzel ilgileniyor. (reklam yapmıyorum sadece güvenilir bir yer olduğunu söylüyorum yanlış anlaşılmasın)
Ben geneli için konuşuyom birisini kastetmiyorum.

Hayır, bizzat oyuncu Store'den ürün aldım 1.5 yıldır bende hiçbir sıkıntısı yok, ayrıca orijinal ve müşteri ile güzel ilgileniyor. (reklam yapmıyorum sadece güvenilir bir yer olduğunu söylüyorum yanlış anlaşılmasın)

E-posta üzerine alınabiliyor mu? Eğer öyle ise Prime hesap alacağım.

Ne yapalım hocam? Bir oyuna alt tarafı Total de Max 7-8 saat oynayacağımız oyuna 500₺ mi verelim?
Kardeşim parayla satın aldığın bir şeyi ne için parayla alırsın emeğe saygı olsun diye alırsın. Burda 20-30 lira vermek bana enayilik gibi geliyor öyle yapacağıma doğrudan korsan indiririm bu benim görüşüm tavsiye etmiyorum hesap satın almayı veya korsan indirmeyi. Benim görüşüm.

E-posta üzerine alınabiliyor mu? Eğer öyle ise Prime hesap alacağım.

Hocam bana alınabiliyor dediler ama ben almadım bir sorunda çıkmadı. Ama alabiliyorsunuz diye biliyorum, siz yine de Instagram'dan oyuncustore ile konuşun size anlatır.

Değişmiyormuş hocam, ama benim aldığım oyunlar hala duruyor ama Online oynayamiyorsunuz sadece offline, zaten bu paraya maximum bu kadar oluyor yapacak bir şey yok.

Son düzenleme:
Hocam bana alınabiliyor dediler ama ben almadım bir sorunda çıkmadı. Ama alabiliyorsunuz diye biliyorum, siz yine de Instagram'dan oyuncustore ile konuşun size anlatır.

Değişmiyormuş hocam, ama benim aldığım oyunlar hala duruyor ama Online oynayamiyorsunuz sadece offline, zaten bu paraya maximum bu kadar oluyor yapacak bir şey yok.

Offline ise zaten crack oyunları Steam'e yüklemiş oluyorlar hocam?

Geri
Yukarı